Общи форуми > Видео и Снимки

Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)

(1/1390) > >>

ma7e4k0:
Намерих едно изоставена гранада до ЖП гарата в горна баня, знаете ли я ? Доста интересна е на живо и много готина утре ще сложа снимки  <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->
Следва продължение....

ma7e4k0:
Ето я, малко е обрасла и с "новите номера"  hahah   flag


blago870208:
ето тази костенурка видях днес , от доста време беше скрита от собственика и
 

като пускам тази тема с предложение всички да пускаме снимки на различни стари коли и примерно
темата да бъде искарана в начална страница от някои от модераторите
така че да е полезна за всички!
 
като знам как сам обикалял между блоковете с надежда да открия някои таунус .....
......а сега и части .....мисля че така донякаде можем да се улесним flag

IvoVatev:
Здравейте колеги миналия месец чух 1 слух ,че в попово на 1 място извън града имало захвърлена гранада и аз разбира се след като изтрезнях веднага отидох да я потърся . Резултатът беше следния 300 400 метра диво преследване от 5 доста големи кучета и оттърваване на косъм , но я намерих . В момента нямам снимки , но колата е форд гранада 2.5 дизел изтърбушена е но двигателя е прибран в 1 хамбар от собственика купето не му трябва иска само двигателя но ако му се предложи по прилична сума мисля че ще даде всичко. На мен ми каза да му дам 100 лв и да земам квото си искам без двигателя. Ако някои птоявява интерес тия дни съм на панаир там и ако ми остане време мога да направя снимки и телефон евнтуално.
Поздрави!

Illusion:
Един познат е снимал това близо до Бургас изоставено:





 :?  :?  :?  :?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия