Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554126 пъти)

0 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 02, 2012, 09:53:26
Отговор #1210

Неактивен Monza_GSE

  • Публикации: 170
    • Facebook
Рекорда е жесток и си е точно за тук, но може ли да се даде някаква информация за него :?
Powered by Opel RWD (Monza,Manta,Senator,Omega,Rekord,Commodore)...

Февруари 02, 2012, 11:40:41
Отговор #1211

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Незнам почти нищо за него. Стои и си гние на спокойствие.  :'( :'( Собственика е жив и здрав до колкото знам, но не и колата... Чудя се каква съвест можеш да имаш за да зарежеш така едно съкровище, та да беше едно, те са стотици... :'( :'(

Февруари 02, 2012, 12:02:08
Отговор #1212

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Като го гледам не е много зарязан - нови номера, напомпани гуми... това че не се кара не значи, че е изоставен. Не всички /включително и аз на някои от моите/ имат възможност да държат колите си в гаражи. Лично аз имам наследствена жигулка в подобно положение, за която вече не смогвам да се грижа подобаващо и съм се уговорил да я дам на човек, който ще си я реставрира, дори платих ГО и преглед, за да не я вдигнат от общината докато колегата си освободи малко място в двора за нея. А много по-лесно и изгодно щеше да я дам на скраб или на циганите, за да не ме изтипосат после в някой форум като безсъвестен стопанин. Така че, ако имате желание и възможност да я приберете по-добре питайте дали се продава, вместо да ревете и анатемосвате собственика... извинявам се за тона, но у нас всеки е свикнал да дава присъди и акъл отстрани, което много ме дразни.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 02, 2012, 12:16:26
Отговор #1213

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Тоя Опел, ако не ме лъже паметта - Съм го виждал няколко пъти до Събота пазара!
spectemur acendo

Февруари 03, 2012, 10:12:37
Отговор #1214

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Може и аз да бъркам, може и да не е така. Колкото пъти минавам оттам поглеждам и той все там си стой.
Едно 204 в не много добро състояние.

Февруари 03, 2012, 10:28:36
Отговор #1215

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Колега, опитвай се да заличаваш номерата на автомобилите, които пускаш тук за да нямаме оплаквания от разочаровани собственици.
Благодаря!
 
От мен, едно GTV 2000, което вече е на тенекии за сирене.
Спасих каквото можах от него, другото отиде на скрап.
Беше с десен волан, кофти блъснато, прилично изгнило и пълно с оси.  >:D
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 03, 2012, 11:26:42
Отговор #1216

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Жалко за хубавата италианка, но поне си спасил каквото е могло.
А Пежото на peter67 според мен има още живот в него, само му трябва един добър собственик :) Това Пежо 204 ме подсети, че в Търново в съседен на моя квартал преди няколко години спираше едно такова, но кремаво бяло в перфектно състояние ... сигурно е било гаражно, защото рядко го засичах. Но къде ли изчезна последните години ...  ???

Февруари 03, 2012, 13:38:07
Отговор #1217

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Незнам почти нищо за него. Стои и си гние на спокойствие.  :'( :'( Собственика е жив и здрав до колкото знам, но не и колата... Чудя се каква съвест можеш да имаш за да зарежеш така едно съкровище, та да беше едно, те са стотици... :'( :'(
Може , може . Ето още един пример - Record C , който бях пускал в другата тема , но вече е за тази . Не е мърдал повече от година и половина , явно няма застраховка, беше с нова боя , а сега е ужулен от други коли и са тръгнали ръжди , и най-интересното - стои точно под един улук  >:D

Не можах да хвана силната водна струя , блъскаща тавана , но дървото е закрило номера  :D Последно се продаваше за 3700 лв , но май ще си стои там и продава още дълго време ...

П.С. Добре дошъл във форума ! Доста добри попадения имаш от към снимки . Продължавай в същия дух !  ;)
« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 13:39:41 от RoMeO_156_GTA »

Февруари 03, 2012, 14:22:55
Отговор #1218

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Незнам почти нищо за него. Стои и си гние на спокойствие.  :'( :'( Собственика е жив и здрав до колкото знам, но не и колата... Чудя се каква съвест можеш да имаш за да зарежеш така едно съкровище, та да беше едно, те са стотици... :'( :'(
Хм, на всичкото отгоре, не е просто седан Рекорд с 2 врати, а истинска версия купе.
И в типичен 70-ски цвят.
Разбира се, заключителния щрих е багажника на покрива.
Ползваха се много такива багажници през 70-те и 80-те...
По хубавите, от алуминии, ги продаваха по Кореком.  :)

Февруари 04, 2012, 14:21:26
Отговор #1219

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Според мен поне е така...
Един мноого хубав модел Вартбург и една костенурка - устремени към гроба.  :'(