Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553107 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 12, 2012, 22:03:57
Отговор #1260

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Комбито се намира в едно село над Провадия - с. Кривня мисля се казва, преди това се караше във Варна (предии 1996-та година). Няма оригинален двигател и кутия - нещо преправяно от Волга мисля, даже може и мостове/джанти да са волгови - поне тасовете, които се виждат са от газ. Собственика се надява някой ден да я реставрира, но кога не се знае. Снимката е правена през 2008 година.  O:-)

Февруари 15, 2012, 13:30:25
Отговор #1261

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
жестоко :o не го пропускаите това комби коментираите го ,ако някои знае нещо за него да казва .........в БГ едва ли има много такива които да са в това ;) състояние........заслужава си

Комбито е много яко наистина но това с мотора и скоростите е кофти :(
Тук в София има едно комби пак е черно самуче е Плимут Фюри от 1978-ма, състоянието му обаче е по добро от на тва Шеви пък и мотора си е правилният V8 почти съм сигурен в тава.
Ще сложа снимка за да се види за кои модел става въпрос пичове ;)

П.П. Ааааа забравих да кажа даде се намира колата хахахха на Околовръсното шосе точно над Младост 4 :) Ако минавам скоро от там ще я снимам, последния път с мен в колата бяха едни досадници и нямаше как да я снимам ммм.
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 13:34:59 от Chevy »
Classic Cars

Февруари 15, 2012, 19:11:25
Отговор #1262

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
жестоко :o не го пропускаите това комби коментираите го ,ако някои знае нещо за него да казва .........в БГ едва ли има много такива които да са в това ;) състояние........заслужава си

Да и на мен ми изглежда доста оригинално.
А и комплектно със стъкла. :)

Февруари 15, 2012, 19:44:26
Отговор #1263

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349

Такъв Плимут гледам в сериала  "Fringe" всички във филма си карат новите коли а главните герой си карат намерения в гаража Плимут много се кефя като го гледам този сериал.  :P O0

П.П. Извинявам се за спама но препоръчвам и сериала да се гледа много е хуваб!

Февруари 16, 2012, 00:16:01
Отговор #1264

Неактивен YoungtimerE30

  • Публикации: 33
Привет на всички !
Нов съм във форума и преди няколко дена се регистрирах.Искам да представя някои снимки на американки които съм снимал из България,естествено не съм ги намирал сам,а по информация на някои уважаеми хора от форума,на които съм много благодарен за предоставената информация за различните модели...
Ще започна със ето този Форд Мустанг '65-'66-та някъде незнам точната година,намира се в гр.Бургас-Булгарплод склада до Практикер,в един подземен гараж,колата е с оригинален и окомплектован V8,най вероятно е 289,като цяло купето е добре,защото седи на закрито все пак,но от към интериор е зле,оригинален бял кожен салон,всичко е изкорубено,но  почти всички чаркове по интериора и екстериора са налични,разглобени и натрупани в купето,ще се уверите от снимките.До колкото знам собственика е някакъв арабин,а колата съответно е с арабски номера,не съм много на ясно дали е поправим от към документите,но като цяло купето е годно за реставрация...









Преди 2-3 години бях намерил случайно този Мустанг Кобра 2,като се прибирах към Несебър от Бургас,колата се намира в Каблешково,а собственика и живее във Варна,оригинална кобра е,защото по интериора има елементи с надписа,от към екстериор е много зле,тъй като има някакъв селски мунинг от дървени спойлери и т.н. Гледката е ужасна,няма и оригинален двигател...




Преди 3 или 4 години по информация на Петьо Панов се натъкнах на ето този Beaumont в гр.Казанлък,първоначално си мислехме,че е Понтиак до като не го видях на живо.До колкото знам тази марка е дъщерна фирма на Понтиак в Канада,не съм сигурен но някой ако има по достоверна информация за модела,може да сподели :) От края на 60-те е някъде 68,69-та може би,бая търсене беше докато открия собственика,та както и да е намира се в един голям гараж,забравил съм точното местонахождение на колата в града,но имам телефона на човека...До колкото гледах купето беше много запазено,по екстериора нямаше много липси,естествено нямаше оригинален двигател,беше с 2.9 V6 на Капри,от към интериор беше зле,собственика беше склонен от към продажба !








Следващата американка за която специално бих около 150 км път беше в едно Старозагорско село,даже ако не се лъжа и Димитровградско,не се сещам вече... Плимут Белведер от 59-та година...И естествено виновника за да видя такава внушителна кола на живо бе пак Петьо !
Колата е в този двор от много години,купето не става за почти нищо,много ръжда,направо на места беше отделено от шасито...Много липси,както и неоригинален двигател,някакъв перкинс дизел...






Искам да споделя снимки и на този Буик Инвикта от 59-та година,намира се в Сливен на влизане от главния вход на града,намира се в дясно на платен паркинг,толкова е огромен,че неможе да остане незабелязан,сигурно много от вас го знаете...До колкото знам собственика му е в затвора от много време и колата седи от много години там,едвали някой ще може да и плати платения паркинг за тези години... На живо е внушителна,от към купе-екстериор и интериор е много добре няма почти никакви липси,двигателя мисля че беше волгов...







Засега е това,утре ще кача още някои коли,че става късно а и университета ме зове ! хаха
Някой ако знае нещо повече за тези коли,моля да пише,ще му бъда благодарен и се надявам тази тема да е полезна за повече хора в този форум :)
П.С. Специални благодарности на Петьо Панов и Ники Корудерлиев за наученото за тези прекрасни автомобили,както и инфото за срещата ми очи в очи с тези превъзходства...


« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 00:20:20 от YoungtimerE30 »

Февруари 16, 2012, 00:56:22
Отговор #1265

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
много са яки колите колега,продължавай така ;D,много ми харесаха мустанга кабрио  и изгнилия плимут!!!може ли дасе разбере някоя от тях дали се продава? :)

Февруари 16, 2012, 10:23:49
Отговор #1266

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
комбито на околовръстното и аз съм го заглеждал даже съм останал с впечатление че е с 2 врати а може и да бъркам но наистина трябват снимки

Февруари 16, 2012, 10:26:35
Отговор #1267

Неактивен CeCko2

  • Публикации: 45
Двуврато е да! Даже ако не се бъркам преди време някакво погребално бюро го ползваха за катафалка  :-X :))
Old school rulz

Февруари 16, 2012, 13:09:39
Отговор #1268

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Много яки снимки "YoungtimerE30" Бюика от 59-та е разискван от мен в съседната тема абе като цяло снимките са супер яки продължавай в същия дух супер браво :)
от всичките автомобили не знаех само за Мустанга морския ;) и много се радвам за него че поне тои е със истинския си мотор а именно V8-POWER  >:D
много ме е яд че в БГ 90% от Американките са със изкорубени мотори и избушени интериори :(
Нямам търпение да вида какво ще качиш следващия път колега "YoungtimerE30"
Classic Cars

Февруари 16, 2012, 15:08:51
Отговор #1269

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Моля само за малко уточнение - Буика е модел от 1960 г