Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2605571 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 27, 2012, 01:36:30
Отговор #1760

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18231
  • Йордан Георгиев
Днес и аз реших след дългия и проливен дъжд да се разходя до Десото, няма смисъл да качвам снимки, но по пътя натам видях нещо интересно:
Този Сааб е доста интересна находка  :)

А когато видях кюстендилския Булгаралпин ми се сви стомаха, прилоша ми и трябваше да повърна ...
Е няма такава гавра с автомобилната история!!!
Лично аз силно се съмнявам купе изцяло от стъклопаст + още толкова невероятно кичозен кит и "модерни" огледала да отидат на скрап ... Просто в това няма почти нищо метално, от което да си струва жертвопреношението му!

Май 27, 2012, 01:55:17
Отговор #1761

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Данчо,напълно си прав,а ако стане и дума колко хора са дебнали този автомобил с желанието да го притежават.Най-вероятно в момента е скрит-покрит и се спекулира около съдбата му.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Май 27, 2012, 09:09:37
Отговор #1762

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
вече вчера 26. 05. се прибирах от Трабант събор в Лозница, но за по направо минах през Варна. При Девня има римонт на магистралата и движението е отбито по старият път и ето какво настигнах там. Съвсем скоро колата отби в дясно / още в Девня/ и аз я задминах без да мога да снимам теглещата кола. По- късно бях спрял за почивка малко преди летище Търговище/ на микроязовира/ когато бях подминат от същия транспорт. Повече не ги видях, но определено костенурката си има нов собственик и не е отишла за скрап, което е най- важното.

Колега, в тази галерия има една снимка под номер 198 виждат се едни камиони в далечината (има едно камионче с двойна кабина) къде е правена снимката?

Май 27, 2012, 10:54:49
Отговор #1763

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
за тази ли става въпрос? Това е автобус Шкода, но не е оригинална, а доработвана за техни си нужди. Намира се в един двор в "забранена зона"- някаква банка го е купила или нещо е било ипотекирано- сега само се охранява и нищо не се използва като техника и сграден фонд- даже не дават да се снима, но нали съм глупав- първо снимах, а после питах.  При влизане в Тетевен от Ябланица е в дясно, някъде беше близо до Четпром или Елпром. Някои от Шкодаджийте беше пуснал оригинална такава като репатрак и аз затова я снимах- бях на Великден в тази посока. А на тази се вижда един камион, но или е Чепел или Ифа- не го разпознах. Намира се от същата страна на пътя , но след 200- 300- 500 м- проврях си ръката през оградата и снимах на посоки. Ето още една снимана в Ботевград, но надписа и Баркаса нямат нищо общо. Баркаса макар и малко все пак се движи. Интересното е, че е кемпер и е триосен.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Май 27, 2012, 16:42:07
Отговор #1764

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Точно за първата става въпрос, реших че е нещо оригинално. Благодаря :) А на този който е пуснал подобен репатрак в Шкода форума някакъв линк имаш ли?

Май 27, 2012, 19:46:06
Отговор #1765

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
открих нещо, но не е това за което говорех по горе http://www.flickr.com/photos/robokubo/favorites/page13/?view=lg - малко след средата на страницата е- има няколко Шкоди. Ще търся къде съм видял истинската снимка на репатрака и ще го кача и него.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Май 27, 2012, 23:48:04
Отговор #1766

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
намерих още една подобна
&feature=related вместо каросерия е платформа. Започва на 3,42 мин. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-O34K8H7aOZWytnMEZ153KVFc90U6B0A6p5FoQ6_rgl3AedlNTw
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Май 28, 2012, 07:53:04
Отговор #1767

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Малее, много автобус, много нещооо :) Колеги гледайте го заслужава си :)

Май 29, 2012, 23:26:39
Отговор #1768

Неактивен exton

  • Публикации: 307
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Скорошни снимки.



Too dumb for NYC, too ugly for LA

Май 30, 2012, 00:42:03
Отговор #1769

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2840
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Малко повече инфо и снимки?  ::) Много е добър!