Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554147 пъти)

0 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 20, 2016, 20:16:35
Отговор #4910

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Мисля първо на наказателен общински паркинг и ако в някакъв период /не знам точно какъв/ отново никой не си я потърси, за да плати глобата и да си я прибере - тогава вече на скраб. Не знам през това време дали може и друг освен собственика да отиде да я откупи от общината или Надин. Това би било по-добър вариант, в случай че му дадат и някакъв документ за придобиване... иначе ако си я вземеш така направо от улицата, дори никой да не те погне, после какво ще я правиш? Без документи не може да се регистрира и пусне в движение, а на части става само за продажба в И-бей, понеже у нас едва ли има втора такава... е, има и вариант да си направиш канапе от задницата, барбекю от предницата и масичка от блока и да стане за онази тема "Колите като декорация" :D

Хахах, идеите за мебелното и разкулачване са супер.
Иначе на стикерите пише, че седят на паркинг само 2 седмици колите, после отиват в еко-био-бул-не знам кво си  :)) за разкомплектоване. Това също е написано на бележката от общината.
Предполагам на тия площадки колите по-интересните седят по дълго време, ама и оттам вече не могат да се купят с никакви документи.
От такива площадки може с почерпка да се изнесе кола, ама почерпката ще висока, а и скрападжиите унищожават физически Вин номерата на такова возило където ги видят, да не глобят някои общински или държавни инспектори евентуално, че продават вече бракувани от тях коли.

Септември 20, 2016, 21:04:21
Отговор #4911

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Един приятел иска да види Хилмана.Дайте адрес, ако не е секретно.
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Септември 20, 2016, 22:01:52
Отговор #4912

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Един приятел иска да види Хилмана.Дайте адрес, ако не е секретно.

E, рови доста по назад в темата тук, там сме обяснявали къде е.
Най-лесно се намира колата, човек като обиколи улиците зад сградата на Енергото, дето е баш на чупката на ул. цар Симеон, по посока на Хенри Форд техникума.
Баш на едно кръстовище пред едни блокове панелки е хвърлена, лесно се вижда отдалече.

Септември 20, 2016, 22:05:30
Отговор #4913

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119
Близо е до Била.

Септември 21, 2016, 08:39:49
Отговор #4914

Неактивен k.panev

  • Публикации: 25
Това мисля че е Реното което скоро някой беше снимал ,



Септември 21, 2016, 17:37:44
Отговор #4915

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Това мисля че е Реното което скоро някой беше снимал ,

Да, аз го бях снимал точно миналият вторник на въпросната улица. На 20м от там имаше нещо като квартална кръчма и имаше хора, които ме гледаха подозрително и при все, че бях със софийска кола, може да са си помислили, че съм от общината и да са я преместили ... или пък си е бил чист късмет да я засека броени дни преди репатрирането й. Но по колата нямаше от общинските стикери и имаше една регистрационна табела на предното стъкло, която сега липсва ... или е паднала от таблото при репатрирането.

Септември 21, 2016, 17:51:36
Отговор #4916

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев

Септември 21, 2016, 18:23:47
Отговор #4917

Неактивен k.panev

  • Публикации: 25
От около месец ги репатрират първо изчезнаха една Гренада и скорпио от улица. Прохлада .
После от тези строени те с хидравликата ВХ мисля че бяха .Сега и реното а после докараха един заз който седеше и той в този район .

Септември 22, 2016, 01:17:14
Отговор #4918

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153

Септември 22, 2016, 09:25:16
Отговор #4919

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Не съществува от около 2 години вече....

Искаш да кажеш, че тая 2-вратка е скрапирана ли??  :o