Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2543680 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 30, 2011, 20:46:10
Отговор #470

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Тове нещо май не очаква спасение. Струва ми се, че е било Вартбург от старите? В един двор на Околовръстния път малко преди кръстовището за Овча купел. /съжалявам за снимката, но в движение толкова/

Юни 30, 2011, 20:56:41
Отговор #471

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Хмм значи не се знае дали е с оригиналния 130tc двигател... не се знае и дали се продава предполагам хмм... Ако някой има някакви контакти за връзка със собственика да ми ги пусне на лс.

Усещам как ще се разходя до Елена на връщане от Свищов...
Като го гледах външно си изглеждаше като истинско Ritmo 130 TC (Абарт) . Дори на задния капак го пише . А и ако наистина се е състезавало е нормално да е с ТС двигател  :) Като гледам номера доста отдавна е регистрирано и доста отдавна не е карано . Възможно е двигателя да е блокирал и да е било захвърлено там , а съдбата на двигателя не се знае ... Само догатки от моя страна . Съмнявам се да го продават , но нищо не се знае . Дано не съм ти дал напразни надежди с тази снимка  :)

Юни 30, 2011, 21:40:40
Отговор #472

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Хмм значи не се знае дали е с оригиналния 130tc двигател... не се знае и дали се продава предполагам хмм... Ако някой има някакви контакти за връзка със собственика да ми ги пусне на лс.

Усещам как ще се разходя до Елена на връщане от Свищов...
Като го гледах външно си изглеждаше като истинско Ritmo 130 TC (Абарт) . Дори на задния капак го пише . А и ако наистина се е състезавало е нормално да е с ТС двигател  :) Като гледам номера доста отдавна е регистрирано и доста отдавна не е карано . Възможно е двигателя да е блокирал и да е било захвърлено там , а съдбата на двигателя не се знае ... Само догатки от моя страна . Съмнявам се да го продават , но нищо не се знае . Дано не съм ти дал напразни надежди с тази снимка  :)

и аз не мога да гарантирам, че не е Abarth :) все пак никой не знае какво "спи" под предния капак, но утре или в понеделник ще ходя към Елена и обещавам да поразпитам за въпросния Фиат ... продава ли се, с какъв двигател е и евентуални координати :)

Юли 01, 2011, 14:21:41
Отговор #473

Неактивен kim_ko

  • Публикации: 69
    • Bulgarian Hoodride Community
Ако ми изровите още информация ще съм ви благодарен. Любов към модела, на такъв се учих да карам... е с по-малък двигател, но все пак...

пп.
Днес на околовръсното, на кръстовището с бул. Сливница видях в един двор 2 костенурки (синя и жълта) + още много части от стари коли + една червена, на която видях само задницата, но не я разпознах (заприлича ми на Шкода, но не съм сигурен). Светна зелено и трябваше да тръгвам, но в другиден след работа мога да спра при полицаите и да направя няколко снимки... колите не бяха в окаяно състояние, има надежда за тях според мен :)

"Само смелите хора дръзват да живеят различно! Другите просто се сливат с тълпата."

Юли 01, 2011, 14:30:34
Отговор #474

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Зад караулката, нали? Там са колите на Слави Пеев, бивш мотоциклетен състезател. През годините беше събрал доста интересни коли, но за съжаление много разнесе по чужбина, а тези, които са още там, просто стоят и гният. Май се и продават, но както чувам, на невъзмжони цени.

Юли 01, 2011, 15:19:41
Отговор #475

Неактивен kim_ko

  • Публикации: 69
    • Bulgarian Hoodride Community
Да, точно при караулката са. Ще поразпитам ако има някой и снимки ще пусна. Аз само тези 3-те видях :)

"Само смелите хора дръзват да живеят различно! Другите просто се сливат с тълпата."

Юли 01, 2011, 16:27:18
Отговор #476

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Има, има интересни. Или поне имаше. Последно преди няколко дни видях, че едно не лошо ДКВ все още си ръждясва под някакви покривки отгоре. Човекът е пич, преди доста години много сме приказвали, само дето за съжаление май няма да направи никоя кола, а само така стоят.

Юли 01, 2011, 19:33:19
Отговор #477

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
...
Знаех си , че има такава Алфа Джулиа в околията , но не знаех , че е в такова състояние  :( Може и да не е единствената де :)
Не е за хора със слаби сърца , за Митко също  :)
http://www.album.bg/dan4oteto/images/27518785/

Юли 01, 2011, 20:35:59
Отговор #478

Неактивен RENEGATA

  • Публикации: 10
...
Знаех си , че има такава Алфа Джулиа в околията , но не знаех , че е в такова състояние  :( Може и да не е единствената де :)
Не е за хора със слаби сърца , за Митко също  :)
http://www.album.bg/dan4oteto/images/27518785/

И това е от 2007 година.Не искам да си я представям сега,ако въобще си седи още...
Мъкааааа :(
Alfa Romeo 156 1600 16v Twin Spark
Fiat Punto 1700 Turbo Diesel
ВАЗ 2105

Юли 01, 2011, 23:19:10
Отговор #479

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Леле майкоо.....  :'(

И все пак могат да се ползват много части от нея.
Къде се намира в момента? Я дайте да спасим нещо.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"