Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2530890 пъти)

0 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 09, 2011, 16:54:37
Отговор #670

Неактивен Ice

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Тва на ******** и ************** в ********* ли беше? Бая табела имаше "НЕ СЕ ПРОДАВА!!!"... Кантарът не прощава - отмерва до секунда и стотинка... :-X


Наистина "НЕ СЕ ПРОДАВА!!!"[/u][/i][/b]
и скоро Няма Да се продава  това е моят автомобил колеги и наистина ще ми се сбъдне мечтата някога

малко обяснение и порицание

не давайте кординати адреси регистрационни номера нека са заличават етично е и е колегиално ако нямате информация дали се продава подарява или ще се хвърля нека да спазваме правото на собственост

история на автомобила това е второто му прераждане при мен специално имало е още дфе или три преди мен и преди да попадне в фамилията  може  дълго време да остане в този хал но никога нищо не се знае  аз поне съм сигурен в едно ще си сбъдна отново за пореден път мечтата вапрос на време и финансиии в момента  просто са отделени за други неща по важни  ( здраве и други такива ) (ако нямаш физическа възможност няма как да стягаш и реставрираш стар автомобил) уважаваите точно това -----> причините поради които не се реставрират автомобилите от собствениците им  -----. за това има табели
"НЕ СЕ ПРОДАВА!!!"[/shadow]
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 17:01:25 от Ice »

Септември 09, 2011, 17:00:05
Отговор #671

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Съгласен съм с всичко колега!

В началото имаше много снимки  на коли с регистрационни табели, дори и мои, но си взехме бележка и вече се стараем да заличаваме  номерата.

Призоваваме също всички да го правят, а ако някой се интересува от нещо конкретно, на лични съобщения всичко може да се пише.
И все пак доста често хората, публикуващи снимки имат разрешението на собствениците.
Надявам се скоро да имаш възможността да възстановиш Форда защото е пищен модел и заслужава да се движи.
Ако можем да помогнем някак, ще е удоволствие!

Поздрави!
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 17:01:41 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 09, 2011, 17:08:54
Отговор #672

Неактивен Ice

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Съгласен съм с всичко колега!

В началото имаше много снимки  на коли с регистрационни табели, дори и мои, но си взехме бележка и вече се стараем да заличаваме  номерата.

Призоваваме също всички да го правят, а ако някой се интересува от нещо конкретно, на лични съобщения всичко може да се пише.
И все пак доста често хората, публикуващи снимки имат разрешението на собствениците.
Надявам се скоро да имаш възможността да възстановиш Форда защото е пищен модел и заслужава да се движи.
Ако можем да помогнем някак, ще е удоволствие!

Поздрави!





Можете в Перущица мисля имаше един или два доколкото се сещам този и той там се е подвизавал известно време  около 3 - 4 месеца далечната 1970 та година   


за помощ нека доиде момента  за сега здравето ;) от към части малко са нещата които нямам или не мога да си ги направя  та в тази рубрика видиях няколко автомобила на който лично аз съм им правил  разни ремонти по части и дори цели такива    .....  се пак ме радва факта че са останали цели все още  милна картинка сгряхте ми душичката :)



относно разрешенията не съм давал такова ... даже колеги от местния регеонален телевизионен център се изгавриха  поне се опитаха  де  репортаж пуснаха на няква комплексирана кокошка и един който много добре знае на кой е колата и до преди години не знаеше какво е това нещо камера но стана ОПЕРАТОР :) както и да е

Девиза на Председателя на Ретро Клуб Пловдив е много готин  (........ Важно е да снимат и да говорят за нас  не е важно какво  и как  ....... по важно е в на хората в устата от колкото в краката ......)(Дончо Дончев) <------ много точна мисъл    и готин човек 
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 17:15:52 от Ice »

Септември 09, 2011, 17:18:59
Отговор #673

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
В момента не ми е известно да има Таунус П2 в Перущица, но не се знае от кой гараж ще излезе нещо.
Пресен пример е жълтият Таунус на колегата Agent_Stormbringer, който излезе от нищото :)

НЕ спирам да разпитвам познати, ако има резултат го споделям тук! :)

П.П. Относно разрешенията, надявам се не си въобразявате, че паркирайки такъв автомобил на улица в Пловдив то той няма да бъде сниман и публикуван някъде.

Просто е съвпадение, че е публикуван тук :) , плюс това едно, две чергила ще го скрият от любопитковци и проблема е решен.
Това е, споделянето на информация е прекалено лесно в днешни дни за да не го използваме.
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 17:23:23 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 09, 2011, 21:15:38
Отговор #674

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
:P

ТОВА НЕ Е ЗА ТУК И ТО ОТ ЧОВЕК КОИТО НЕ Е ВЪЗКРЕСИЛ КОЛА ДО СЕГА.  НАСКО ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА КОЛАТА ЩЕ БЯГА ПО РАЛИТА ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОИТЕ ТВОРЕНИЯ С ОРИГИНИНАЛНА  БОЯ. КАТО ПРИВЪРША С БЕРТОНИТО И АКО ПОЛУЧА ДОКУМЕН ДА СТАНА СОБСТВЕНИК ЩЕ Е НАПРАВЯ ЗА НЯМА 8/ОСЕМ/ МЕСЕЦА ЗА НЕЗНАЕЩИТЕ ЩЕ ПОКАЖА КАК СЕ ПРАВИ КОЛА ЗА 10/ДЕСЕТ/ МЕСЕЦА ОТ 08 ДО 21Ч.
http://vankovarnata.snimka.bg/automobiles/110r.228279
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Септември 09, 2011, 22:00:47
Отговор #675

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg

ТОВА НЕ Е ЗА ТУК И ТО ОТ ЧОВЕК КОИТО НЕ Е ВЪЗКРЕСИЛ КОЛА ДО СЕГА.  НАСКО ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА КОЛАТА ЩЕ БЯГА ПО РАЛИТА ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОИТЕ ТВОРЕНИЯ С ОРИГИНИНАЛНА  БОЯ. КАТО ПРИВЪРША С БЕРТОНИТО И АКО ПОЛУЧА ДОКУМЕН ДА СТАНА СОБСТВЕНИК ЩЕ Е НАПРАВЯ ЗА НЯМА 8/ОСЕМ/ МЕСЕЦА ЗА НЕЗНАЕЩИТЕ ЩЕ ПОКАЖА КАК СЕ ПРАВИ КОЛА ЗА 10/ДЕСЕТ/ МЕСЕЦА ОТ 08 ДО 21Ч.
http://vankovarnata.snimka.bg/automobiles/110r.228279
[/quote]

Ванко, ако погледнеш по-подробно темата, в заглавието на същата присъства ".... или спасение". Така, че не бързай с личните нападки и поставяне оценки на "моите творения с оригинална боя". Желая успех с "БЕРТОНИТО"...... пък като стане бегачката всички ще се радват :)

Септември 09, 2011, 23:32:49
Отговор #676

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Колеги, личните разговори на лични съобщения ако обичате.

Не принасяйте личните си проблеми по този грозен начин тук.
Благодаря!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 10, 2011, 09:01:36
Отговор #677

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Колега, 110ката е страшна! Много добра работа е свършил този, който я е правил! Колко са красиви тия Шкоди! Защо не пуснеш една тема за нея?
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Септември 10, 2011, 09:54:32
Отговор #678

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Б*си шкодичката! Страаашна е... Че и от Варна... >:D

Септември 12, 2011, 09:57:47
Отговор #679

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
ТОВА НЕ Е ЗА ТУК И ТО ОТ ЧОВЕК КОИТО НЕ Е ВЪЗКРЕСИЛ КОЛА ДО СЕГА.  НАСКО ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА КОЛАТА ЩЕ БЯГА ПО РАЛИТА ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОИТЕ ТВОРЕНИЯ С ОРИГИНИНАЛНА  БОЯ. КАТО ПРИВЪРША С БЕРТОНИТО И АКО ПОЛУЧА ДОКУМЕН ДА СТАНА СОБСТВЕНИК ЩЕ Е НАПРАВЯ ЗА НЯМА 8/ОСЕМ/ МЕСЕЦА ЗА НЕЗНАЕЩИТЕ ЩЕ ПОКАЖА КАК СЕ ПРАВИ КОЛА ЗА 10/ДЕСЕТ/ МЕСЕЦА ОТ 08 ДО 21Ч.
http://vankovarnata.snimka.bg/automobiles/110r.228279

Браво Ванка, браво...
Добре се подкрепяме и сме от един клуб, личи си... Да не говорим, че на снимката има две коли и ние сме наясно, че едната я чака спасение (евентуално), а другата смърт (евентуално)... :-X

И за да не съм голословен и да се откланям от темата: