Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529521 пъти)

psa_hdi и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 12, 2011, 12:46:06
Отговор #680

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
ЗА ШКОДА 110R- САМО СЪЗИДАНИЕ!!! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 12, 2011, 23:05:23
Отговор #681

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Алфа Ромео Джулиета 1.6 , изоставена в кв. Симеоново. Бабите около нея казаха че се продава, предполагам на части , защото не е в много добро състояние на ламарините


Септември 13, 2011, 20:41:09
Отговор #682

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Ето един автомобил-ОПЕЛ Олимпия Рекорд 1957 , бивша моя собственост,който отдавна вече е на скрап.


Септември 16, 2011, 09:50:14
Отговор #683

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Колега пускам тук един Опел Манта който гледах дълги години, но тогава не се продаваше, а сега минавам и  ;) хоп, появило се бяло листче на стъклото. Аз лично не познавам собственика и искам само да ви кажа, че колата не е толкова лъскава колкото изглежда на снимките ми. Този ефект се е получил от дъжда  :D (малко в стил Горубляне)  ;D Има забележки по веждите на задните калници и предния капак е разбиван и малко изкривен то си личи понеже са му крали акумулатора и малука кривина пак на задния калник има но не съм направил снимка от тази страна. Като цяло според мен е нещо което трябва да бъде спасено преди да му е хрумнало на собственика да я даде на старо желязо.  :-\

Септември 16, 2011, 10:19:35
Отговор #684

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Резидавата Мазда 626 отсреща изглежда много лачена :) надявам се да си я снимал за другата рубрика - youngtimer :)
На първо четене изглежда добре Мантата и съвсем не изглежда неспасяема, а и се кара ... не е някоя застояла ръждива кошница.
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 10:22:22 от dan4oteto »

Септември 16, 2011, 11:38:11
Отговор #685

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Маздата се продава от няколко години не съм е снимал определено заслужава внимание ще ходя да я щракна и нея за другия раздел.  ;)

Септември 17, 2011, 19:48:54
Отговор #686

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237

ТОВА НЕ Е ЗА ТУК И ТО ОТ ЧОВЕК КОИТО НЕ Е ВЪЗКРЕСИЛ КОЛА ДО СЕГА.  НАСКО ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА КОЛАТА ЩЕ БЯГА ПО РАЛИТА ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОИТЕ ТВОРЕНИЯ С ОРИГИНИНАЛНА  БОЯ. КАТО ПРИВЪРША С БЕРТОНИТО И АКО ПОЛУЧА ДОКУМЕН ДА СТАНА СОБСТВЕНИК ЩЕ Е НАПРАВЯ ЗА НЯМА 8/ОСЕМ/ МЕСЕЦА ЗА НЕЗНАЕЩИТЕ ЩЕ ПОКАЖА КАК СЕ ПРАВИ КОЛА ЗА 10/ДЕСЕТ/ МЕСЕЦА ОТ 08 ДО 21Ч.
http://vankovarnata.snimka.bg/automobiles/110r.228279

Ванко, ако погледнеш по-подробно темата, в заглавието на същата присъства ".... или спасение". Така, че не бързай с личните нападки и поставяне оценки на "моите творения с оригинална боя". Желая успех с "БЕРТОНИТО"...... пък като стане бегачката всички ще се радват :)
[/quote]

След като си с Роската и снима октито пусни него, че е за спасение. Интересно защо не пусна другите коли по реда? Нямаш право да пускаш снимки след като АЗ не съм пуснал нищо и дори не съм направил тема за никоя от колите ми. Както аз не пускам снимки на твоя кола така и ти нямаш право. Ако е някоя изоставена е за тук.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Септември 17, 2011, 22:16:25
Отговор #687

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Една поредица от за–––ни коли, които я видят спасение, я не... Skoda, Peugeot, Mercedes - Benz:






Септември 18, 2011, 00:04:20
Отговор #688

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237

Роска не усещаш, че не в това е положението. А сега пусни и на фиата, волгата, фв-то, джипа и останалите. Въпроса е принципен. Много добре знаеш, че в шкода форума имах тема от решението за купуването на ерката до възтановяването и беше една от най-добрите/да не кажа най-добра/ теми подплатена с пълни снимки, ама е насраха и е затрих. Нямам желание да се коментират при направата/при желание ще си направя тема като в другия форум/, а колите да се видят като излязат на пътя/които ги кара/.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Септември 18, 2011, 00:57:47
Отговор #689

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Една поредица от за–––ни коли, които я видят спасение, я не... Skoda, Peugeot, Mercedes - Benz:


като гледам къде се съхраняват и новия преден капак на мерджана, съм оптимист за тея класики :)
а и пред халето гледам една яка червена бегачка GTI  :D