Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529095 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 10, 2011, 10:06:07
Отговор #760

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Фиатът мисля, че си е италиански оригинален. То в Румнъния май не се е правил никога. Иначе в Сърбия - да Застава 1300/1500. На таблото му пише - milletrecento  :) Много як модел между другото.
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Октомври 10, 2011, 16:18:48
Отговор #761

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Минито ми изглежда интересно, от класическите модели с плъзгащи странични стъкла, а не като тия новите дето сега се търкалят по ретро ралитата... знае ли се какъв му е хала, освен старите номера и надулата ръжда по калниците има ли други проблеми и продава ли се?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 10, 2011, 16:21:57
Отговор #762

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
На вниманието на Румен - това е донора
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 10, 2011, 18:15:23
Отговор #763

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Минито ми изглежда интересно, от класическите модели с плъзгащи странични стъкла, а не като тия новите дето сега се търкалят по ретро ралитата... знае ли се какъв му е хала, освен старите номера и надулата ръжда по калниците има ли други проблеми и продава ли се?
     
Колата е изгнила цялата горката и вратата и е паднала от ръжда. Ходих да питам там на паркинга пред който седи колата дали се продава и ми казаха, че там само я пазят иначе трябвало да се ходи в автокъщата в Студентски там на завоя дето е там можело дасе даде по подробна информация, но аз така и не ходих няма смисъл според мен цената може би е причината колата да стои така толкова време  :(

Октомври 10, 2011, 18:26:26
Отговор #764

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Минито ми изглежда интересно, от класическите модели с плъзгащи странични стъкла, а не като тия новите дето сега се търкалят по ретро ралитата... знае ли се какъв му е хала, освен старите номера и надулата ръжда по калниците има ли други проблеми и продава ли се?
     
Колата е изгнила цялата горката и вратата и е паднала от ръжда. Ходих да питам там на паркинга пред който седи колата дали се продава и ми казаха, че там само я пазят иначе трябвало да се ходи в автокъщата в Студентски там на завоя дето е там можело дасе даде по подробна информация, но аз така и не ходих няма смисъл според мен цената може би е причината колата да стои така толкова време  :(
Ако си навит на Минито, ето малко полезна информация за реставрирането на такава кола :)
http://www.youtube.com/results?search_query=wheeler+dealers+mini&aq=9&oq=wheele

W111-ката е хитро качена на гаражите, така поне се предпазва от минаващи хулигани обичащи да ритат стари коли или евентуални позабърсвания от маневрите на неопитни водачи :)

Октомври 10, 2011, 19:16:58
Отговор #765

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
A Taунуса къде се намира  C:-)

Таунуса е във Видин, ще се реставрира някога. Човека има възможност, не му е дошло времето сигурно. Ако те интересува нещо колега, мога да го питам.

Мустанга е в Обеля, така седи от 5 - 6 години
Мен ме интересува Таунуса мога ли взема някакви части или целия?
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 19:21:00 от radoslav94 »

Октомври 11, 2011, 19:05:50
Отговор #766

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Някой знае ли какво се случи с този Таунус,който допреди 2-3 години все още стоеше паркиран в центъра на София пред докторската градина?

Октомври 11, 2011, 19:44:10
Отговор #767

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Помня го, ама вероятно вече е заминал в Надин :( Помня и още един такъв тъмно син в близост до пазара Ситняково, но това беше по отдавна... у нас са доста редки и единствения реставриран, за който се сещам е в Благоевград.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 11, 2011, 20:04:36
Отговор #768

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
А също така - виж снимки от ретро парад Стара загора 2010 :)
Червен ,с бял таван. Джанти с 3 болта.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 11, 2011, 20:23:52
Отговор #769

Неактивен Щ.Тодоров

  • Публикации: 12
A Taунуса къде се намира  C:-)

Таунуса е във Видин, ще се реставрира някога. Човека има възможност, не му е дошло времето сигурно. Ако те интересува нещо колега, мога да го питам.

Мустанга е в Обеля, така седи от 5 - 6 години
Мен ме интересува Таунуса мога ли взема някакви части или целия?
Ще го питам