Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529473 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 08, 2011, 23:59:05
Отговор #840

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
точно тези са Даниеле :) явно си питал за това дали се продават и отговора е същия както преди 2 години...жалко за колите...

Ноември 09, 2011, 01:09:16
Отговор #841

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Е, защо жалко?
На сухо и проветриво място са, а и са японки.
Сипваш бензин, слагаш акумулатор и пали  :P
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Ноември 09, 2011, 07:47:13
Отговор #842

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Е, защо жалко?
На сухо и проветриво място са, а и са японки.
Сипваш бензин, слагаш акумулатор и пали  :P
  Вярно е :) :)Не знаех че има такава колекция в Бг!Браво!
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Ноември 09, 2011, 09:19:26
Отговор #843

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Странно,за първи път чувам,че има такава сбирка в Добрич! :(

Ноември 09, 2011, 09:49:34
Отговор #844

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Леле доста модели има! Гледам и прелюд има :D Човека спомена ли какви са плановете му за колите... Държи ги за собсвен кеф или чака цената им да нарасне ::) Ако е истински фен ,би трябвало да говори за тях с радост,а не както някои ,питаш ги и те ти казват не се продава и ти тръшват вратата >:D Трябваше да му предложите да се регне във форума и да си направи тема.За първи път виждам колекция от японки в БГ.

Ноември 09, 2011, 11:53:17
Отговор #845

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Значи човека, с който говорих беше нещо като охрана. Питах дали се продават, дали има и други хора, които имат интерес към тях и ми каза, че са идвали много хора, но категорично не се продават :( Аз тези коли ги видях за пръв път от има няма 5 години (по спомен), но тогава нямах интерес към такива возила. Там до тях има и една синя "костенурка" в добро състояние, но не съм я снимал. Иначе почти всички са под 100 000км доколкото успях да видя. Най-ми харесаха прелюда, зеления сивик с 4-те фара и онзи сивия Aliante, което е нещо неизвестно за мен. Преди години имаше и един Акорд, който стоя доста години на паркинг до гимназията по автотранспорт и през 2004-та го купиха, че и вървеше...ето такъв, даже същия цвят :)
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!

Ноември 09, 2011, 21:03:06
Отговор #846

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Е, защо жалко?
На сухо и проветриво място са, а и са японки.
Сипваш бензин, слагаш акумулатор и пали  :P
Съгласен съм за японките палят от раз дори и ако месеци не са карани Speeder :), но на тези хубави коли от години не е сипван бензин :) и както се вижда от снимките даже не се поддържат чисти. Никои не ангажирам с мнение, но според мен магията на една ретро кола е в това да се кара и всички тук сме си избрали мисията да държим различни бижута живи и на пътното платно, освен ако не поддържаме музейни експонати. Все едно колегата Ango да  завърши Toyota-та и да я държи пред блока :)
Случая с тези коли съм сигурен, че е по-особен. Имам спомен, че охраната тогава преди години каза нещо от рода, че собственика им е починал и вероятно имат сантиментална стойност. Но и така да е скоро няма да се радваме да ги видим на пътя...

Ноември 09, 2011, 21:42:18
Отговор #847

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
....
Данчо, аз съм сладкодумец, дай да отидем някой път, може да го придумам човека да ги пусне за продан  ;D :D :D Все пак съм от Бургас, далверите трябва да са ми в кръвта. :D
Не сериозно, пиши ми на лично или във фейс-а и да отидем да ги поразгледам, обичам японски коли...
« Последна редакция: Ноември 09, 2011, 21:44:03 от Gegawat »
Darasuum kote, Vode an!

Ноември 10, 2011, 01:25:23
Отговор #848

Неактивен dominator

  • Публикации: 68
Колеги, в Благоевград намерих ФВ Голф 1 гти Пирели едишън, колата стои пред един блок и й искат 1100 лв!Има работа по нея, но като цяло не й трябва много!Ако някой има интерес да ми драсне ЛС!




Ноември 10, 2011, 01:32:11
Отговор #849

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Дай някво инфо за голфчето ,има ли салон ,с къв мотор е :) Ако имаш и някоя друга снимка на голфчето(а и на собственичката  :D ) . Също ми прати един тел. на ЛС ,че един приятел има интерес :)
Ще разпитам подробно собственичката и ще ти отговоря в съобщение тук :)

Една прекрасна и рядка Celica, за която ми бяха казали, а днес като бях на гости в Дебелец отидох да я снимам. Колата се намира пред една заможна къща и предполагам ще се стегне някой ден ... но само можем да се надяваме, че й мислят доброто. Имам съмнения, че един много добър приятел се познава със собственика на имота /синът им/ и евентуален собственик на Тойотата ... момчето от години е извън страната, но при интерес мога да проуча малко повече за колата и евентуалния й собственик :)



« Последна редакция: Ноември 10, 2011, 01:34:08 от dan4oteto »