Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529110 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 15, 2011, 18:52:09
Отговор #860

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Този италианец доскоро беше с оригинални алуминиеви джанти-Fiat Tipo Granturismo 1800ie.Сега е както на снимката.

Какво говориш.. страховити Sedici-та си заминаха на части. За съжаление малко хора оценяват този hot-hatch който е пъти по-добър от който и да е било GOLF GTI!!!

Стефане ти ли си бре :D

Ноември 15, 2011, 19:36:54
Отговор #861

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Абе това вехтошарите сме странни хора не мога да намеря по близко определение. Нито стягат нито продават нито може да ги разбереш какво искат че да им угодиш.Вчера бих 350км до едно село  около Самоков за да гледам един Мерцедес110 .На снимките едно на живо друго цената в небето без пазарльци.Останах с впечатление че собственика продава злато.А колата мьртвец та няма на кьде а собственика некадьрен дори да я запали.Жалко за колата и за много като нея .Имах огромно желание да я спася ,но уви. :D

Ноември 15, 2011, 19:45:05
Отговор #862

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
Абе това вехтошарите сме странни хора не мога да намеря по близко определение. Нито стягат нито продават нито може да ги разбереш какво искат че да им угодиш.Вчера бих 350км до едно село  около Самоков за да гледам един Мерцедес110 .На снимките едно на живо друго цената в небето без пазарльци.Останах с впечатление че собственика продава злато.А колата мьртвец та няма на кьде а собственика некадьрен дори да я запали.Жалко за колата и за много като нея .Имах огромно желание да я спася ,но уви. :D
Няма ли снимки на Мерцедеса  ::) ?

Ноември 15, 2011, 20:10:58
Отговор #863

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
В Офроуда чета, че прословутият ЗИС /или каквото е останало от зис/ от Кнежа е спазарен и ще идва към София  :) Знае ли се какво ще става с него? Реставрация? Донор за друга реставрация? Пътник към Русия?

Ноември 16, 2011, 07:55:38
Отговор #864

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Иво снимки на мерцедеса има ,но ще ги кача в края на седмицата когато сьм по свободен.Всьшност ако някой има желание за 110ка ще му дам координатите защото за мен вече колата не представлява интерес.Колата вьрви в комплект с части за основен ремонт на двигателя което само по себе си е екстра за поне 1000лв.Говорим за бутала сегменти и лагери основни и биелни. сьщо и комплект гарнитури .Собственика твьрди че мотора не е отварян което силно ме сьмнява а частите са пьрви ремонт така че може да се окажат безполезни.Но колата има потенциал и то не лош.Ако отиде някой по добьр парламентьор може и да стане работата.За сега дьржи твьрдо на 3000лв с частите.Ако някой се интересува нека ми пише на лични да не спамим темата.

Ноември 16, 2011, 11:36:46
Отговор #865

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Този италианец доскоро беше с оригинални алуминиеви джанти-Fiat Tipo Granturismo 1800ie.Сега е както на снимката.
Такъв италиянец?


Fiat Tipo 1.8 GT - колата на баща ми... ;D
Вече ретро ли се води, не е ли youngtimer?
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 11:38:28 от Gegawat »
Darasuum kote, Vode an!

Ноември 16, 2011, 16:19:21
Отговор #866

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Този италианец доскоро беше с оригинални алуминиеви джанти-Fiat Tipo Granturismo 1800ie.Сега е както на снимката.
Такъв италиянец?


Fiat Tipo 1.8 GT - колата на баща ми... ;D
Вече ретро ли се води, не е ли youngtimer?
лелее жестоко е това Tipo GT на баща ти  :) баща ми, ако имаше такова, щях да му го отмъкна  O:-) пазете го! истинска екзотика в такова добро състояние и вид!
Сигурно е млада все още за янгтаймер, но би трябвало за там да се води в този си вид и все пак GT  >:D
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 16:22:43 от dan4oteto »

Ноември 16, 2011, 16:27:00
Отговор #867

Неактивен Gegawat

  • Публикации: 154
Ами 88-ми набор е, млада е още според мен...
И още една снимка на таблото... BTW волана е MOMO, но на снимката не се вижда.

P.S. Ако знаете в Бургас колко коли са ми яли попарата, докато я карах....
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 16:34:10 от Gegawat »
Darasuum kote, Vode an!

Ноември 16, 2011, 17:41:53
Отговор #868

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Младо е наистина на години , но според мен заслужава да бъде в темата за Янгтаймерите . Конкретно Granturismo и Sedicivalvole в момента са доста редки в България , а читавите са адски малко  :( Иначе Типото е страшен автомобил за времето си  :) Доста пъти съм се замислял за едно  :)

И нещо по темата ... Стои от доста години там и друго такова не съм виждал тук ... а именно Peugeot J9

Ноември 16, 2011, 20:59:14
Отговор #869

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Ето две железа от мен. Мерцедеса или каквото е останало от него става да се свалят някои работи, второто е ЗАЗче и отдавна се е преродило от кола в цветарник  :))