Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2542171 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 18, 2011, 08:27:02
Отговор #870

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036

Ноември 18, 2011, 12:31:23
Отговор #871

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Дано човека успее да реставрира всичките неща и им се радва с успех

Ноември 18, 2011, 13:34:33
Отговор #872

Неактивен gogo

  • Публикации: 254
Сетих се за една Skoda Rapid,която е изоставена.Ще се опитам днес да я снимам..........и ще ви я покажа.

Ноември 18, 2011, 23:40:09
Отговор #873

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
И нещо по темата ... Стои от доста години там и друго такова не съм виждал тук ... а именно Peugeot J9
Сигурен ли си, че е оригинално Пежо? У нас бяха доста по-разпространени турските деривати Карсан.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 19, 2011, 10:35:07
Отговор #874

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Горещи новини от скрапа в Казичане: ГАЗ 21,светлосиня на цвят,комплектна.Хвана ми окото хрома-брони ,лайс(т)ни,решетка и др. са в отлично състояние.
Имаше и някакъв фулл сайз Опел от края на 60те-началто на 70те до нея,покрит с покривало.
Отделно разкомплектовка чакат 2-3 броя ГАЗ 69 и 2-3 буханки.Търкаля се и изхвърелн 300 Д от W123.
Поздрави.
ПС-най-голямото наказание божие за мен щеше да бъде да бях собственик на пункт-директен фалит за седмица.
You could be Dodge material.

Ноември 19, 2011, 21:14:40
Отговор #875

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18155
  • Йордан Георгиев
И нещо по темата ... Стои от доста години там и друго такова не съм виждал тук ... а именно Peugeot J9
Сигурен ли си, че е оригинално Пежо? У нас бяха доста по-разпространени турските деривати Карсан.
Мисля, че е Пежо, защото Карсана има малко по-различни и съвременни фарове и мигачи. На Пежото вертикалния мигач до фара е по-голям, от 2 цвята, с кръгли фарове е и няма хоризонтален мигач под фара, както е при турския му близнак

Ноември 21, 2011, 10:42:39
Отговор #876

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Горещи новини от скрапа в Казичане: ГАЗ 21,светлосиня на цвят,комплектна.Хвана ми окото хрома-брони ,лайс(т)ни,решетка и др. са в отлично състояние.
Имаше и някакъв фулл сайз Опел от края на 60те-началто на 70те до нея,покрит с покривало.
Отделно разкомплектовка чакат 2-3 броя ГАЗ 69 и 2-3 буханки.Търкаля се и изхвърелн 300 Д от W123.
Поздрави.
ПС-най-голямото наказание божие за мен щеше да бъде да бях собственик на пункт-директен фалит за седмица.

Колега,това че си толкова описателен откъм състоянието на автомобилите е супер.
Обаче някакви координати и снимки би ли дал, в случай ,че има инетресуващи се?

Ноември 23, 2011, 21:35:17
Отговор #877

Неактивен gogo

  • Публикации: 254
Сетих се за една Skoda Rapid,която е изоставена.Ще се опитам днес да я снимам..........и ще ви я покажа.
     Съжалявам за Skoda Rapid,но вече я няма там където беше. :'(Беше добра за възстановяване кола!Скоро правеха ремонт на улицата и я местеха постоянно.Дано има по-добра участ от скрапа.
     Ето снимки на други МПС,"изоставени от своите собственици".

Ноември 23, 2011, 22:06:08
Отговор #878

Неактивен gogo

  • Публикации: 254
Ситроена седи все така на едно и също място от години.Колкото до руското возило видимо си личи,че е изоставено в истинския смисъл на думата.Отзад има счупени стопове,но пък е с новите номера.Знам за една друга чудесна такава Волга в двора на една къща.Черна със старите табели върху нея.Много добре изглежда!Не е удобно за снимане.Немският Рекорд явно е бракуван,защото няма номера отпред и отзад.Няма липси по него.Wartburg скоро не личи да е използван........

Ноември 23, 2011, 22:24:59
Отговор #879

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Ситроенът се продава, има го обявен по разните там сайтове, но едва ли ще успее да го продаде на цена , различна от скраповата. Хората, които се занимават с възстановявате знаят как се работи с такава кола ... Жалко , ще си замине ...а иначе е интересен модел - Палас, 2,4 мотор, С-матик скоростна кутия ... все неща, които се срещат трудно ...