Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529874 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 25, 2011, 21:36:51
Отговор #1040

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
Фиатчето наистина е интересно
на мене много ми харесват коли с мек таван имам такава костенурка
а дали се продава?

Декември 25, 2011, 21:46:02
Отговор #1041

Неактивен M.Dimitrov1939

  • Публикации: 28
  • I don't need society
Като го снимах адски много бързах...помислих си това за бележка с телефона или да разпитам на кого е,защото е една не лоша кола и някой може да я спаси и да и се радва дълго време.След няколко дена ще мина и ще разпитам на кого е Фиата да видя как стоят нещата.

Декември 26, 2011, 04:30:53
Отговор #1042

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Един Opel Rekord Olympia P2 , който отдавна стои като декорация в търновския Spider Club (спокойно , поне не е чалгатека) , имитиращ американско такси :)






Сега ...




Декември 26, 2011, 10:42:50
Отговор #1043

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Фиатчето е много интересно!  ::)

Бих се зарадвал на всякаква информация за него, както и връзка със собствениците!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Декември 26, 2011, 11:17:50
Отговор #1044

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Един Opel Rekord Olympia P2 , който отдавна стои като декорация в търновския Spider Club (спокойно , поне не е чалгатека) , имитиращ американско такси :)

хах верно, че имаше една отрязана класика в търновския клуб, което ме подсети, че отдавна не съм го посещавал  ::) Верно, че  Опелчето е доста читаво и явно са похабили една добре изглеждаща класика за така декорация :( А преди години, още в края на миналия век когато бях още ученик имаше един отрязан Запорожец ... отрязан до челното стъкло (включително), а зад него се намираше dj-ския пулт.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 11:19:21 от dan4oteto »

Декември 26, 2011, 14:00:29
Отговор #1045

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
хах верно, че имаше една отрязана класика в търновския клуб, което ме подсети, че отдавна не съм го посещавал  ::) Верно, че  Опелчето е доста читаво и явно са похабили една добре изглеждаща класика за така декорация :( А преди години, още в края на миналия век когато бях още ученик имаше един отрязан Запорожец ... отрязан до челното стъкло (включително), а зад него се намираше dj-ския пулт.
Хубаво е мястото , с хубава музика ( във фейсбук групата им пише кой ден какво парти е ) , а наскоро му правиха ремонт и вече Опела е забит в стената и виси страшничко над бара  :D Снощи дори водих гостите си там , че искаха място с по-културна музика . Толкова време не бях обръщал внимание каква е колата , дали американска или Москвич , но се загледах и се сетих , че не съм я показвал тук . Всъщност , под боята не се знае какви изненади крие , може и да има защо да е там . До колкото разбрах от форума , преди е бил масов модел . А и така поне радва хората , вместо да гние захвърлен някъд  :-\ Запорожеца го помня бегло :)

А Фиатчето 500 е много готино и дано се спаси  :)

Декември 26, 2011, 17:24:24
Отговор #1046

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
леле тоя бар от кога е там не е истина а дори и името си му е същото ходил съм на бар там пред 90и някоя година и пак беше много як

Декември 26, 2011, 19:21:03
Отговор #1047

Неактивен gogo

  • Публикации: 255
Бях писал за този Ситроен АХ-10 по-напред в рубриката.Вече го няма там където беше. :(За скраб е отишъл сигурно. :'(Боли ме сърцето когато се унищожават стари коли,независимо какви са.Така се забравя историята.

Декември 26, 2011, 19:49:47
Отговор #1048

Неактивен gogo

  • Публикации: 255
Ето нещо от вчера.Lada 1600 без номера в София.Вдясно в ъгъла долу на снимката.Изглежда външно добре.

Декември 26, 2011, 21:03:15
Отговор #1049

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Ще се унищожават, няма как иначе. И няма защо да ти е жал. Това са нови коли, произведени в серии от десетки и стотици хиляди. Унищожаването им е не просто полезно, ами крайно наложително. Запазят ли се, градовете биха били едни ужасни гробници за автомобили. Каквото се износи и остарее, трябва да бъде своевременно претопено, вместо да стои да пречи и да замърсява. И само единици да останат, като колекционерски. Тя темата се напълни с всякакви москвичи, лади, западни таратайки.... без да искам да засегна някого, но личното ми мнение е, че поне 85% от показаните не трябва да са повече в очакване, ами напротив, да бъдат своевременно претопени!