Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2530972 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 30, 2011, 13:21:34
Отговор #1070

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ааа, ясно, значи, щом е още в къщата до Славия, няма издаваме тая кола.
Там я държи единия от майсторите, дето им викат Варварите, дето я батардисаха с реставрацията.
Той оня дето я държи, големи глупости разправя.
Тя и не е негова, още преди близо 10 години им я остави реалния собственик, едно момче, и той един мърляч, да я правят тия Варварите.
А оня собственика, някъде отиде да работи в САЩ, или нещо такова. Последно с оня, реалния собственик, като говорих през 2003-2004, разправяше че от САЩ и купил сума нови части, плюс нов салон за няколко хиляди долара.
Ама сигурно бяха лъжи.
Така или иначе от простотия, тая кола аз лично за сега я пиша унищожена. :)

Декември 30, 2011, 13:44:58
Отговор #1071

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Какво яко Фиорино има до него  :D Тоя модел е почти толкова рядак, колкото и Мустанга  ::)

Декември 30, 2011, 16:28:00
Отговор #1072

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Какво яко Фиорино има до него  :D Тоя модел е почти толкова рядак, колкото и Мустанга  ::)

Аз имам същото ама е ударено и незнам кога ще дойде неговият ред  :)

Декември 30, 2011, 18:26:25
Отговор #1073

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Във Варна има едно доста запазено Fiorino, а собственикът му има и FIAT Uno Hörmann, на който за съжаление нямам снимки.

Декември 30, 2011, 19:05:42
Отговор #1074

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Във Варна има едно доста запазено Fiorino, а собственикът му има и FIAT Uno Hörmann, на който за съжаление нямам снимки.
А Фиориното можеш ли да разбереш дали се продава   :)

Декември 30, 2011, 19:26:03
Отговор #1075

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ааа, ясно, значи, щом е още в къщата до Славия, няма издаваме тая кола....
Опс, лапсус. :)
 Исках да кажа, че няма издаване, тоест продаване, колата.
Ще си доизгние там, или на някое друго място.
Последно преди 1-2 години, оня дето уж я пази, ми обяви цена 15000 лв, или нещо такова.
И то без да може да се прехвърля колата.

А аз още повече от Фиориното, харесвам фабр баничарки на база Рено 4 и Фиат 127.
Ама от тях вечепочти не останаха хубави по улиците.

Декември 30, 2011, 19:26:15
Отговор #1076

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Във Варна има едно доста запазено Fiorino, а собственикът му има и FIAT Uno Hörmann, на който за съжаление нямам снимки.
А Фиориното можеш ли да разбереш дали се продава   :)

Ще питам, но малко ме съмнява, защото собственикът е фен на FIAT и си го ползва ежедневно. Направено е с много мерак - лети джанти, салон, броня..., но от FIAT, не някакви измислени кичове.

Декември 30, 2011, 19:52:47
Отговор #1077

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Във Варна има едно доста запазено Fiorino, а собственикът му има и FIAT Uno Hörmann, на който за съжаление нямам снимки.
Опитай да го заснемеш тоя Хорман :)
USfan, въпросното Фиорино си е в/у 127, а точно след този модел Фиоринотата вече са базирани на Уно :) Но и на мен всички Фиоринота точно до този модел, както и 4-ките на Рено са ми много очарователни ... дори и Иж-ът  O:-)

Декември 30, 2011, 20:19:35
Отговор #1078

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Това е моето Фиорино за сега е баш за тук понеже незнам кога ще му дойде времето.Прескочих един канал широк някъде 2.5м. и се преземих във една нива щетите са ударен преден ляв калник и изкривен преден мост още се чудя дали да правя това или да намеря друго което не е много лесна задача :(

Декември 31, 2011, 17:49:41
Отговор #1079

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Във Варна има едно доста запазено Fiorino, а собственикът му има и FIAT Uno Hörmann, на който за съжаление нямам снимки.
Опитай да го заснемеш тоя Хорман :)
USfan, въпросното Фиорино си е в/у 127, а точно след този модел Фиоринотата вече са базирани на Уно :) Но и на мен всички Фиоринота точно до този модел, както и 4-ките на Рено са ми много очарователни ... дори и Иж-ът  O:-)
Аам да вярно, онова е на база 127.
Ами с чисто нови ИЖ баничарки, по София през 80-те, събираха дрехите от пунктовете за химически чистения.
Един мой приятел тогава караше такова.
Мисля че беше с 1,5 мотор, защото добре се набираше това ИЖ-е.  ))