Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2529420 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 03, 2012, 13:30:56
Отговор #1090

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Пирин Фиат 124, има/ше/ един светло син в София близо до НДК в подобно състояние. Навремето /преди няколко год./ питах лелката от близката къща продава ли се това "Жигули", а тя ми отвърна - а неее, това е много ценен Фиат... трябва да мина да погледна още ли гние там в уличката или са го вдигнали вече общинарите.
А този във Видин, дали е Пирин-Фиат или е италианска сглобка? Всъщност на нашите Пирин-Фиати, има ли някъде по купето надпис "Пирин"?

Януари 03, 2012, 13:38:43
Отговор #1091

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не знам по какво се отличават и не съм имал възможност да гледам по табелките под капака. Предполагам, че е от нашите понеже по него време не е имало внос на оригинални. В края на 90-те аз имах 850 спорт купе, така и не разбрах дали е ловешко производство.

п.п. ако някой проявява сериозен интерес към Мустанга - аз имам много свой човек, дето следи какво се случва  в махалата - той помогна да спася Шкодата 130RS от едни "варвари", които я бяха осакатили почти тотално, като буквално я измъкнах изпод носа на друг подобен "мурдер".
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 03, 2012, 13:51:18
Отговор #1092

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
аз имам голям интерес към него колега :)

Януари 03, 2012, 15:40:17
Отговор #1093

Неактивен xctr

  • Публикации: 93
Пирин Фиат 124, има/ше/ един светло син в София близо до НДК в подобно състояние. Навремето /преди няколко год./ питах лелката от близката къща продава ли се това "Жигули", а тя ми отвърна - а неее, това е много ценен Фиат... трябва да мина да погледна още ли гние там в уличката или са го вдигнали вече общинарите.

Да не би да говориш за един дето е в уличка до City Center mall-a. Ако става въпрос за същата кола, то това значи че вече е вдигната...  оценили са я подобаващо >:(
[\\][___////___][\\]
Fiat Tipo 5door 1.4 SOHC Carb SX
Fiat Tipo 3door 1.6 DOHC Dual Dellorto 40 DHLA - project in progress

Януари 03, 2012, 16:59:55
Отговор #1094

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Не е заминал фиата за желязо прибрал го е един мой познат,  в сигурни ръце е  ;)

Януари 03, 2012, 17:02:12
Отговор #1095

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Не е заминал фиата за желязо прибрал го е един мой познат,  в сигурни ръце е  ;)
А каква е работата с видинския 124? Дали се продава и дали евентуално бих могъл да се напъна да го прибера аз :)

Януари 03, 2012, 18:59:34
Отговор #1096

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Ами колега според мен проблема е че колата е бракувана  :( Шанса да не е така е минимален. Не предполагах, че ще има интерес към автомобила и не съм питал, но колата е до блока в който живея и като си ходя следващия път ще питам ако имаш интерес. Според мен цената ще е смешна, ще се опитам да ти съдействам  ;)

Януари 03, 2012, 20:10:04
Отговор #1097

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ами колега според мен проблема е че колата е бракувана  :( Шанса да не е така е минимален. Не предполагах, че ще има интерес към автомобила и не съм питал, но колата е до блока в който живея и като си ходя следващия път ще питам ако имаш интерес. Според мен цената ще е смешна, ще се опитам да ти съдействам  ;)
Ще съм ти благодарен и се надявам да не е късно следващия път :)
Разпитай каква е историята й, всичко ли е оригинал на Фиат и въобще движи ли се (според мен ДА), както и дали е от Пиринките или е 'талянска  :D

Януари 03, 2012, 21:32:28
Отговор #1098

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Не знам по какво се отличават и не съм имал възможност да гледам по табелките под капака. Предполагам, че е от нашите понеже по него време не е имало внос на оригинални. В края на 90-те аз имах 850 спорт купе, така и не разбрах дали е ловешко производство.

п.п. ако някой проявява сериозен интерес към Мустанга - аз имам много свой човек, дето следи какво се случва  в махалата - той помогна да спася Шкодата 130RS от едни "варвари", които я бяха осакатили почти тотално, като буквално я измъкнах изпод носа на друг подобен "мурдер".
Ами аѕ мислиа че тоиа Лачо, или как там се каѕва сегашниа и паѕител, от двамата марлиачи дето иа окепаѕиха, там работеше в нешто като сервиѕ или ниакаква фирма, блиѕо до каштата, кадето сега е колата.
Ама както писах, според мен една от причините таѕи кола да не се продаде до сега е, че тиа документално не е негова. ;)

Януари 03, 2012, 21:38:26
Отговор #1099

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето и изгнилата Флорида с двигател от Вартбурург. От нея взехме механизма за мекия таван.
 http://www.snimka.bg/?album;aid=644659
Хм,,,   А дали е ваѕможно да се иѕкарпи+ много пари ли сега и искат- :)