Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2530638 пъти)

0 Потребители и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 13, 2012, 14:58:43
Отговор #1140

Неактивен agutti

  • Публикации: 18
Smooth_Dog, този малък джип Фиат, който си постнал може би най - се долбижава до ръждясалия като реална кола, но аз забелязвам няколко разлики по купето, които пак ме карат да си мисля, че е правен от безнадеждно-оглозгано купе ? Където са варите на Фиата има отвори, конструкцията на ролбара за гюрука е различна, самата маска в оригинала е с дупки, а на другата снимка е просто щампована ламарина. Но както и да е, идеята радва, заслужава внимание, дори желанието за създаване на "изоставен и опожарен автомобил"  :))

Януари 13, 2012, 16:40:28
Отговор #1141

Неактивен Smooth_Dog

  • Публикации: 215
  • Делян Петков tlf-0899806094 Варна
Прав си, не се загледах, има много разлики. Може би има интересна история, жалко че няма кой да я разкаже.
SUZUKI GSX 750 ES'83  ИЖ Планета'70, Jawa 50'65
https://www.facebook.com/M-J-Motors-610910035659939/?ref=hl

Януари 15, 2012, 01:15:46
Отговор #1142

Неактивен M.Dimitrov1939

  • Публикации: 28
  • I don't need society
Така както ненадейно може да се озовеш в някой град, така още по - ненадейно се озоваваш на небивалица като тази:

Предполагам е пускано вече тук, аз не съм го виждал преди по форумите, но си остава ужасна "импровизация".

Dodge Dart Wagon края на 70-тте или началото на 80-тте.Най-вероятно с 6 цилиндров редови мотор,освен ако не е побългарен.

Януари 23, 2012, 13:14:31
Отговор #1143

Неактивен dragomir_68

  • Публикации: 134
Куче вързано за Вартбург в Кнежа.
ГАЗ 69

Януари 23, 2012, 23:21:27
Отговор #1144

Неактивен boricha

  • Публикации: 22
Ето нещо и от Ямбол.




Януари 24, 2012, 01:23:19
Отговор #1145

Неактивен M.Dimitrov1939

  • Публикации: 28
  • I don't need society
Каква е съдбата на Кадилака?Имаше един такъв същият в София и си мисля че е същият с 8 литров двигател V-образен,доста запазен с червен кожен салон кабриолет и автоматична ск. кутия,изглеждаше перфектно.Какво е станало че е на това дередже в момента,да не му правят мотора че май няма нищо в коша като гледам?

Януари 24, 2012, 09:33:12
Отговор #1146

Неактивен boricha

  • Публикации: 22
Каква е съдбата на Кадилака?Имаше един такъв същият в София и си мисля че е същият с 8 литров двигател V-образен,доста запазен с червен кожен салон кабриолет и автоматична ск. кутия,изглеждаше перфектно.Какво е станало че е на това дередже в момента,да не му правят мотора че май няма нищо в коша като гледам?

Номерата на колата са Софийски С1976** а аз я помня все на това място от няколко години.Може би преди година свалиха капака за някакав ремонт.После имаше покривалото над коша,но с времето си личи какво е останало от него.Снимките са от преди пет дена,но и преди пет месеца да бяха правени пак щяха да са същите.Поне капака да и бяха сложили отгоре.

Януари 24, 2012, 16:11:53
Отговор #1147

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Каква е съдбата на Кадилака?Имаше един такъв същият в София и си мисля че е същият с 8 литров двигател V-образен,доста запазен с червен кожен салон кабриолет и автоматична ск. кутия,изглеждаше перфектно.Какво е станало че е на това дередже в момента,да не му правят мотора че май няма нищо в коша като гледам?

Номерата на колата са Софийски С1976** а аз я помня все на това място от няколко години.Може би преди година свалиха капака за някакав ремонт.После имаше покривалото над коша,но с времето си личи какво е останало от него.Снимките са от преди пет дена,но и преди пет месеца да бяха правени пак щяха да са същите.Поне капака да и бяха сложили отгоре.

Да това е Кадилака който беше в София колега същата кола е до колкото знам са сасипали мотора.
Номера на колата в същност е годината и на производство ;) Аз питах едно момче което живее там до паркинга в който се намира колата дали се продава в другия форум American cars.... ама още не ми е отговорил :(

П.П. Това е уникална машина която не трябва да се допуска да изгние там !!!
не всеки ден можеш да видиш такъв автомобил, сядал съм в Кадито нещо страшно е :D
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 16:14:30 от Chevy »
Classic Cars

Януари 24, 2012, 23:44:54
Отговор #1148

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Това е брутална машина и просто не знам как ги скапват тия мотори.... Без масло ли ги оставят??! Такова чудовище има голямо сърце и трудно се издухва... Определено съдбата му трябва да е по-добра! Поне като не могат да го оправят да го продадат! Има толкова маниаци способни! Защо такива коли попадат на разсипници не зная.... :'(

Януари 25, 2012, 07:12:59
Отговор #1149

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Ами преди време се запознах със собственика съвсем случайно го догонихме с един приятел с неговата кола на телевизионната кула. Говорихме със собственика и той каза че колата му е внесена от Германия и му е единствената ретро кола, иначе се занимава с ретро мотори и ми обясни че има много. Возеше колата за кеф и каза, че не навърта много километри с нея. Не знам как е станало така че е паркирала така лошо на този паркинг  :(