Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553051 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 30, 2012, 09:49:33
Отговор #1770

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да наистина колега няма да е зле ако споделиш каквото знаеш за тоя прекрасен Плимут.
И най-важното с какъв мотор е колата?

П.П. Иначе е доста запазен екземпляр като за БГ ;)
Classic Cars

Май 30, 2012, 10:27:59
Отговор #1771

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Уважаеми колеги,обръщам се към всички, които слагаме снимки в тази тема.
Понеже идеята е такава, че се постват фотоси на коли,които евентуално да бъдат спасени от някой ентусиаст, моля неки всеки дава някакви координати къде се намира сниманият автомобил.
По този начин ще избягваме и разводняването на самата тема.
А ако някой открие и пази автомобил за себе си, няма смисъл изобщо да го качва тук.
Благодаря !

Май 30, 2012, 15:30:19
Отговор #1772

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Ехаааа :)))
Понеже поводът за публикацията  е явно моя снимка. Малко лично го приемам, но както и да е!
За всички от мен качени снимки съм давал инфо, който е запитал. С каквото мога и помагам.
Изключвам само една, която в зората на форума качих, с  едни остатъци от доста стар автомобил.
Та  колегата от форумът ми даде телефонният  ми номер без да ме пита  на някакъв търгаш.  Доколкото разбрах  същият върти търговия зад граница. Просто не обичам търгаши изнасящи и малкото останали  автомобилчета и инфо не съм дал  ;).

ОТНОСНО Плимута без двигател и скорости е. Сбутана в покрайнините на Шумен в някаква частна база. Документално идея нямам как са нещата. Собственика не познавам! Намерение никакво да се прави! Доколкото разбрах и настроението за продажба е същото.  Удиви ме здравината на ламарината въпреки, че от 10г. стои така под слънцето и дъжда.
Който иска да я спаси и е сериозен( не само да ходи да се и наслаждава и да вдига още повече акциите на такива собственици, каква страхотна кола имат), пише  лично съобщение и го водя.  Пари не вземам, комисионни още повече и бира не пия! С каквото мога помагам за да запазим и малкото останало.

Хайде със здраве!

Too dumb for NYC, too ugly for LA

Май 30, 2012, 15:55:17
Отговор #1773

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Това е Плимут Сателит от 1970г.

П.П. Мерси за инфото ;)
Classic Cars

Май 30, 2012, 16:00:44
Отговор #1774

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Гледал съм няколко снимки на колата от преди 15-20 години на същото място и мислех, че вече е отишла за скрап... Дано някой я вземе!  :)

Май 30, 2012, 16:16:02
Отговор #1775

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Благодаря на колегата exton за публикацията.Не смятам, че отправените забележки,очевидно към неговата публикация,са основателни.Благодарение на такива добронамерени хора се спасяват много иначе обречени реликви...
Продължавай все така,Иво.Има хора,които оценяват това ,което правиш.
You could be Dodge material.

Май 31, 2012, 22:42:15
Отговор #1776

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Из Младост 1, класическа гледка, тотален гроб засилен към консервената фабрика....


23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Май 31, 2012, 23:58:26
Отговор #1777

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Едно време през 90-те това беше страшна совалка,обаче я занемариха,гепиха и номерата и сега стои със свидетелство,че номерата са откраднати и за това от общината не я барат.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Юни 01, 2012, 14:09:55
Отговор #1778

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
Относно Рено Алпина от Кюстендил. преди около два месеца приятел търсеше такъв и затова се обадих на познат от Кюстендил да го питам. той отговори, че собственика на Алпина е бил голям мераклия и същия не се продава. скоро даже си намерил оригинален двигател. не знам доколко е вярно, но това е от мен за тази кола.

Юни 01, 2012, 14:41:21
Отговор #1779

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Относно Рено Алпина от Кюстендил. преди около два месеца приятел търсеше такъв и затова се обадих на познат от Кюстендил да го питам. той отговори, че собственика на Алпина е бил голям мераклия и същия не се продава. скоро даже си намерил оригинален двигател. не знам доколко е вярно, но това е от мен за тази кола.

А дали може да се разбере откъде е дошъл конкретно този бял Алпин в Кюстендил? Питам, защото преди има - няма 15 години в Русе имаше много подобен на този - пак бял, пак с "оптичен тунинг". Не е важно, само ми е любопитно.
А относно това, че не се продава - някой ми беше казал, че тази кола вече била извън БГ...