Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554324 пъти)

0 Потребители и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 17, 2013, 11:39:47
Отговор #2830

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Моля ви, без безмислени спорове.
Бъдете великодушни и приемайте всякакви автомобили от всякакви произходи!
 
Та нали това е ценното на хората тук ?!

Въздържайте се от коментари по цените също.
Всеки е свободен да обяви каквато си иска цена на това, което притежава.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 18, 2013, 09:35:39
Отговор #2831

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
.Ехххх защо си продадох моя...  :'(  :'(


Ами той Мирослав го продава твоя, можеш да си го вземеш обратно . Цената , която иска му е символична , пък и е работил по него. ;)

Септември 18, 2013, 10:29:36
Отговор #2832

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Хех, това е втория в София на пръв поглед реставриран Таунус, дето е с присадени Жигулови вежди отзад.  ;D
Другия с тая присадка при кърпене, е един вишнев на цвят, и доскоро го караха по кв Павлово.

Иначе жалко за СХ турбото от 2-Ген така да седи на улицата, грехота.  :-\

Ами за цените, аз бих казал, че тук сме нали все пак ентусиасти събрани, та е нормално да ги коментираме разни коли или разни цени, или съответно, да им се присмиваме при явни изхвърляния.
Все пак, не го правим в конкретно пускани тук за продаване обяви.
А и който с е плаши да му се коментират колите или цените, може да си пуска обяви по специализираните сайтове за обяви, там няма фйидбек.

И да, Пешо е прав, малко общество сме ретрофеновете, съответно трябва да се подкрепяме и разбираме.  :)
Което обаче според мен, значи и да сме искрени в преценката си, а не да лицемерничим ненужно, и да замазваме от грешна учтивост мненията ни по колите тук, просто защото нещо което коментираме, си уж е ретрокола.  ;D

А по темата, е вижте това возило.
Това е Форд Т-бърд от 1983-84, дето нашия колега Стенли, си го пази за резервни части за неговите 2 броя Меркури Кугъри от същата генерация.
Мотора на тоя Бърд обаче не 6 или 8 цил, а 2,3 литров 4 цил с турбо.


Септември 18, 2013, 10:49:56
Отговор #2833

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А тоя в типичен 70ски цвят Голф 1, за съжаление се скапва по преките успоредно дето са на Симеоновско шосе, зад комплекс Макси.




Септември 18, 2013, 13:14:31
Отговор #2834

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
ФИАТ или може би Застава в Симеоново.

... и една нейна роднина нов внос от Сърбия в Орландовци. Собственикът крои планове за реставрация... дано само не се откаже, защото пред мен тенекеджията му наговори куп страхотии :)

Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 18, 2013, 13:51:24
Отговор #2835

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
То в Сърбия и в момента тия Застави си ги карат като ежедневки и е пълно с такива ,особено в Ниш и градовете по наща граница,в Белград е по-различна хавата.А тази Застава специално е от по-късните,според мен 80 и някоя производство.

Септември 21, 2013, 12:49:08
Отговор #2836

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365




 
Волгата засега е запазена дано да се спаси и май е запазена за колегата golf ама той ще каже най добре.

Септември 21, 2013, 16:08:44
Отговор #2837

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Волгата засега е запазена дано да се спаси и май е запазена за колегата golf ама той ще каже най добре.
Много ще се радвам, защото колата не е толкова зле и заслужава да живее:)

Септември 21, 2013, 16:20:00
Отговор #2838

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
днес се натъкнах на две Варшави, видимо доста запазени, в един двор край Каспичан, едната е гърбава, другата седан, не знам дали са бракувани или спрени от движение.... с доста резерни нови части са, като калници и т.н., обща цена около 6 000лв, имам телефона на собственика

Септември 21, 2013, 19:52:38
Отговор #2839

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Това го изрових от една стара тема в друг форум, колата може да мине и в темата "познайте автомобила? :)" Автора на поста го е определил като някакъв Воксхол



Колата е била в морга и вероятно вече не съществува
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.