Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553058 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 17, 2015, 02:48:00
Отговор #4240

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Колега, boykoff, благодарско за споделените снимки, за мен бяха супер интересни!!!

 :) Радвам се, че са събудили интерес. Тук до мен имам около 4 хил. снимки на ретро български коли, снимани от мен с аналогов апарат от 1997г. насам,  но е много "врътка" да издиря даден автомобил (въпреки че снимките са подредени по марка и модел автомобили), да  снимам фотографията с телефона, да я сваля на компа и да публикувам  :D  :D  :D . Става много сложно, та за това не съм много активен от към снимки...

И да не съм без снимка поне този път, ето един Форд Р6 в Красно село, София, от 2-3 години го няма, сигурно е заминал...


Октомври 18, 2015, 09:29:22
Отговор #4241

Неактивен iordan_b

  • Публикации: 26
същото Vw Scirocco MK 2 от предната ми публикация дето е 850 лв за продан този път минах да видя някой интусиаст дали го е купил и какво да видя чичката (собственика ) го лъснал станал като нов .




Октомври 20, 2015, 14:49:41
Отговор #4242

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Ех гова Гиблии..
То тия коли ще си изчезнат в този двор. Собственика им (Веско) е починал преди година-две. Лека му пръст на човека. Синът му май няма никакъв интерес към тях и изобщо не се веска в този двор, дори и писмата да си вземе.
Бях се уговорил със съседи, ако го видят да му вземат телефона, но до ден днешен никой не го е виждал.

Снимките на  boykoff наистина много ми харесаха, както също и историята написана от Люси. По този начин по младите добиваме представа за историята на даден автомобил. Благодаря за което. Лично аз някой снимки и писания си ги архивирам за този изключително интересен автомобил за мен!

Не мога да повярвам какво се е случило със Сирокото. Определено видът му вече е на много нива по висок. Предполагам вече сигурно и цената ще е променил собственика след видния му успех по козметиката на автомобила.
0890192949 / 0887192949

Октомври 20, 2015, 17:49:52
Отговор #4243

Неактивен ivanboev

  • Публикации: 107

Наистина жалко за Форда, в двора на поликлиниката поне се пазеше, аз лично помня времето когато тази кола се изкара от един гараж във Виница и беше на реални 30 000 км, беше в страхотно състояние, но като гледам ще замине за скрап, щом сегашния собственик е оставил на улицата
   Когато го изкараха от гаража, беше на малко под 20 000....Днес вече състоянието е видно, като се има в предвид, че е кърпен веднъж и пребоядисван...
« Последна редакция: Октомври 20, 2015, 17:54:38 от ivanboev »

Октомври 21, 2015, 22:24:58
Отговор #4244

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ех гова Гиблии..
То тия коли ще си изчезнат в този двор. Собственика им (Веско) е починал преди година-две. Лека му пръст на човека. Синът му май няма никакъв интерес към тях и изобщо не се веска в този двор, дори и писмата да си вземе.
Бях се уговорил със съседи, ако го видят да му вземат телефона, но до ден днешен никой не го е виждал.

Снимките на  boykoff наистина много ми харесаха, както също и историята написана от Люси. По този начин по младите добиваме представа за историята на даден автомобил. Благодаря за което. Лично аз някой снимки и писания си ги архивирам за този изключително интересен автомобил за мен!

Не мога да повярвам какво се е случило със Сирокото. Определено видът му вече е на много нива по висок. Предполагам вече сигурно и цената ще е променил собственика след видния му успех по козметиката на автомобила.
Е радвам се че ти е харесала. То всъщност отн. по-достоверната история на Дайтоната също е интересна, пак в тази тема тук назад някъде сме я дискутирали.
Иначе Сироко 2-то е страшен диамант, особено с това 80-ско оранж-червено и с тия ваденки.  :)
Дано някой го спаси, че допреди 10-15 години, така и всички Сироко 1-ци си заминаха.
Сега за съжаление, отдавна си върви реда на потъване и на Сироко 2-те.
А, то даже, и Корадо читави не останаха по улиците.

Октомври 22, 2015, 22:44:34
Отговор #4245

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Този Трабант е в Габрово, при интерес на ЛС ще дам координати къде точно се намира :)


Октомври 24, 2015, 19:01:38
Отговор #4246

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639



Октомври 24, 2015, 21:21:28
Отговор #4247

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Иво, то тоя Мерц си е за другата тема, за скрапа.
Жалко че е оставен да стигне до това състояние. Така като гледам явно е била почната реставрация (някакъв ремонт) и е зарязан, така ли е?
0890192949 / 0887192949

Октомври 25, 2015, 01:24:26
Отговор #4248

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Иво, то тоя Мерц си е за другата тема, за скрапа.
Жалко че е оставен да стигне до това състояние. Така като гледам явно е била почната реставрация (някакъв ремонт) и е зарязан, така ли е?
да вярно е че е за другата тема ......но предните постове стана дума за двоврати мерцедеси и се обърках  ::)

Октомври 25, 2015, 09:04:28
Отговор #4249

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Тия две красавици предполагам ги знаете но се пак за протокола :)
Намират се в квартал Дървеница.





Костенурката се намира в Симеоново.



Classic Cars