Автор Тема: Ретромото среща-16-17.08.2014г.-язовир"Александър Стамболийски"  (Прочетена 3669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 10, 2014, 15:19:44
Прочетена 3669 пъти

Неактивен sevlievoben

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
  Здравейте колеги,с няколко приятели от форума и други почитатели на ретромотоциклетите решихме да се съберем на станалата вече традиционна мотосреща в "МОТОКАМП"-с.Идилево на 16.08 и 17.08.2014г.Така че който има желание и възможност да заповяда.Няма да има някакви специални атракции,освен ако самите ние не си ги направим. Лично на мен ми е близо и ще бъда там със старата си Ява с кош и ремарке,а и други изявиха същото желание.Палатки се разпъват на поляната в двора-зад мотобара,а за тези които обичат да спят на меко в стаи с легла(но са ограничени-от тази година са 17бр.)За плащането-18 лв. на легло за нощувката и 5 лв за човек,нощуващ в района на къмпинга(с палатка или без ) Ако има някакви въпроси на лични и 0888898676-Данчо или по-добре на домакините Поли-0888840255 и Иво-0888466585.За съжаление Американеца Дъг няма да присъства-в Щатите се подготвя за голяма предстояща сбирка там,а това е линка на мястото-
http://motosapiens.org/motocamp/
ВАЖНО:От тази година регламента с провизиите е по-различен от преходните години-всеки си носи храна и твърд алкохол(кой каквото иска).Бира и безалкохолно има на бара,домакините предоставят скара и барбекю за тези,които желаят да си приготвят нещо.Поздрави на всички- :)
« Последна редакция: Август 04, 2014, 14:26:31 от dido1903 »

Август 03, 2014, 14:23:15
Отговор #1

Неактивен sevlievoben

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
Колеги,домакините на ретромото срещата в Идилево ми съобщиха че сбирката тази година се отменя  :( Трябвало спешно да отпътуват за Щатите и нямало време за това-да останело за другата година . Но като знам че повечето са готови за предстоящата ни среща и с помощта на приятели открих едно друго подходящо място-просто събитието си остава за същата дата,а мястото се премества с 22км от Идилево. Става дума за бивша почивна станция на фабрика от Павликени, която се намира на брега на язовир "Александър Стамболийски".Днес се срещнах с управителя(човека има опит със сбирките-правил е сбирки на собственици на АТВ,срещи на Ямаха ТДМ,велопоходи,ловджийски срещи и др.Това е линка-там е описано почти всичко-
Pri-ilia.Free.bg
Има си и карта,станцията е двуетажна със стаи с 1,2 и 3 легла с баня и тоалетна(9лв на калпак),паркинг,а до нея има поляна на която спокойно може да се разпънат поне 20 палатки(по 2лв. на човек-ползва се вода и ток. Моля модератора да оправи заглавието в началото на темата или поясни че мястото се променя-на същата дата, но няма да е в Идилево. Ето няколко снимки

« Последна редакция: Август 04, 2014, 14:44:52 от dido1903 »

Август 03, 2014, 14:32:16
Отговор #2

Неактивен sevlievoben

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6

 Който иска може и да си носи въдици-станцията е на 200м от водата .За храната трябва сами да се погрижим-има кухня с ел.печки и хладилници,но е като на хижа-няма достатъчно съдове,скара(иначе си има място за нея)Селото Горско Косово е точно под стената на язовира(1,5км.)и си има смесен магазин-там има алкохол,бира и хранителни продукти,но няма цигари.
Забравих да спомена -домакина се казва Илия,за записванията за стаи-0889964813 . Отвън пред базата се изваждат маси и столове-може да се седнат поне 30 души.За колегите,които ме питаха-риболова не е с такса,трябва валиден рибарски билет че понякога минават проверяващи от ИАРА(ходил съм по този край за риба и зная )

  Моля модератора да оправи заглавието на темата-датата остава същата,но мястото се променя ;) Вместо Мотокамп-с.Идилево се променя на стената на язовир"Александър Стамболийски"-в темата е описано -Благодаря :)
« Последна редакция: Август 03, 2014, 14:37:42 от sevlievoben »

Август 03, 2014, 22:36:59
Отговор #3

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Ей там кви костури съм дърпал на тая последната снимка :)
Много добро място сте избрали за срещата!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Август 04, 2014, 00:02:05
Отговор #4

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Аз няма да мога да присъствам, но стискам палци да се получи забавно!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 09, 2014, 07:14:19
Отговор #5

Неактивен sevlievoben

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
 :) Ще пробваме и за костури,но старите мотори и сладките приказки ще са ще са на първо място-само времето да е с нас :D

Август 09, 2014, 13:31:55
Отговор #6

Неактивен hakera

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Няма ли желаещи от този форум да се качим с мотори до мястото аз съм там само времето да е с мен ;)

Август 10, 2014, 00:16:52
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз в момента нямам мотор способен на такъв "подвиг", но ако жената се навие може да се качим с джипка :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.