Автомобили > British Classics

Rover Vanden Plas 2600

(1/4) > >>

T51R:
Здравейте колеги!

От преди няколко часа съм собственик на горепосочения автомобил. Автомобила беше стоял няколко години, между къща и блок. На връщане от работа, ми направи голямо впечатление, че стоеше завит в един брезент и реших да попитам за собственика. Оказа се, че собственика е бащата на мой добър приятел, при което не трябваше да се обясняваме много, много и го взех. Двигателят е 2,6 литров 6- цилиндров редови. Звука му е доста добър, а скоростната кутия е 3-степенна автоматична. Покарах я доста малко- около 10-13 км, и това което разбрах е, че ще падне доста работа. Няма да бързам много, защото все пак части в нашата държава няма, а и парите са си фактора определящ развитието.

sbalkan:
Аааа, без снимки няма да минеш, колега:) Добре дошъл във форума, моите съболезнования за крастата, дето те е пипнала и със здраве да си караш колата дълги години и да остане за децата някога! Аз не се сещам със сигурност за тоя модел, един дето много приличаше на Ситроен ли беше или бъркам?....та снимки идеше реч:)

Daniel:
Охо вече си имаме SD1 във клуба  :) Аз знам, че в България има около 10-12 бройки от този модел, но много малко са в движение. Честито.

popai145:
Хъм, аз вчера мернах един такъв син на цвят в София. Не можах да го снимам защото бързах  :). Дай малко снимки да го видим в какво състояние е твоя и от мен едно голямо честито за придобивката.

 

rsk:
Честито и от мен за интересната придобивка, SD1 е европейска кола на годината за 1977-ма.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия