Автор Тема: Реставрацията на автомобил - или как го правят по света и у нас  (Прочетена 74180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 23, 2021, 22:30:42
Отговор #180

Неактивен S15

  • Публикации: 843
      Ми не виждам нищо различно от повечето ремонти извършвани за цена от 100 лв. на детайл. При новите цени на тока не може да се плати дори само камерата. Пък и по застраховка никой няма да се напъне повече. Нека не забравяме, че дефекти могат да се открият и на фабричната изработка на доста автомобили.

Декември 24, 2021, 17:38:36
Отговор #181

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
      Ми не виждам нищо различно от повечето ремонти извършвани за цена от 100 лв. на детайл. При новите цени на тока не може да се плати дори само камерата. Пък и по застраховка никой няма да се напъне повече. Нека не забравяме, че дефекти могат да се открият и на фабричната изработка на доста автомобили.
Това което пишете е на 100 % вярно за Бг но клипът е заснет някъде в англоговоряща държава ....
В Германия след по-сериозна интервенция по каросерията задължително се оглежда от TUV експерти.
Господинът който маркира сигурно е такъв ...
retrobs.com

Декември 24, 2021, 21:21:08
Отговор #182

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Видеото е реклама на (Parker Auto Body) които сами си го публикуват в собствения си канал.
Има за цел да намери кусури на кола възтановена по поръчка на застрахователя (State Farm) от (Service First Shop)

Това което се вижда е единя сервиз оплюва другия за да се изтъкне.
немец мръсен, бандит магистрален ...

Декември 25, 2021, 18:12:19
Отговор #183

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Видеото е реклама на (Parker Auto Body) които сами си го публикуват в собствения си канал.
Има за цел да намери кусури на кола възтановена по поръчка на застрахователя (State Farm) от (Service First Shop)

Това което се вижда е единя сервиз оплюва другия за да се изтъкне.
Това няма значение ... важното от тази информация е,че клиента има право да търси отговорност от фирмата за некачествен ремонт.
retrobs.com

Декември 28, 2021, 18:57:26
Отговор #184

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Този "филм"съм го гледал много пъти
retrobs.com

Юни 08, 2023, 19:45:04
Отговор #185

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
С удоволствие искам да споделя,че тук в България има хора-професионалисти занимаващи се с реставрация на ретро автомобили.Този форум ми помогна да се запозная с много от тях и мога да напиша само суперлативи за работата им.
Постовете в You Tube пускани от различни места от света отдавна не са критерий за 1-во качество.
retrobs.com

Октомври 29, 2023, 16:10:01
Отговор #186

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Колеги, имам дребен въпрос - свалих гуменото уплътнение на петата врата (колата не е ретро все още, само 20-годишна е) и по контура на ламарината, т. е. там където се поставя уплътнението, има някаква паста, подобна на талк - някой може ли да отговори какъв точно е материалът?