Автор Тема: Volkswagen Jetta Mk1 Coupe 1.6 Diesel 1982 г.  (Прочетена 9217 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 07, 2014, 22:22:53
Прочетена 9217 пъти

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ето я и мойта машинка с която се здобих преди 1 седмица. Джета мк1 купе, 1.6 чист дизел, 1982г. Колата ще си остане в оригиналният вид. Нова боя, леко кърпене, една хубава ретро джанта. Като цяло колата е доста запазена, имаше дупки по-задните калници, та ги по-оправих и една дупка леко точно между вратата и калника. Като цяло колата си е доста запазена за годините. Ще качвам снимки, надявам се да ви харесва.  O:-) :D ;)







« Последна редакция: Септември 08, 2014, 09:59:14 от dido1903 »
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Септември 10, 2014, 11:19:32
Отговор #1

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Честита машина, със здраве да си я караш!
Наскоро видях две такива във Варна. Не знам дали бяха дизелови, но бяха двуврати.

Септември 10, 2014, 16:03:40
Отговор #2

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Благодаря и, аз и се радвам много на колата. Ще има промени, хубава боя и джанти, които също ще са ретро, смятам и ретро уреди да и сложа, както и воланчето ще е друго, предполагам ще е на Wolfsburg, пак рето. Искам колата да си е стокова. Определно са редки модели Джета мк1.  :P
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Септември 25, 2014, 13:21:51
Отговор #3

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ето ги и стоковите уреди от голф1  :P :P :P
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Септември 25, 2014, 19:34:49
Отговор #4

Неактивен ГеоргиПр.

  • Публикации: 32
Здравей колга.
С много хубав модел си се сдобил. Сега си ентусиазиран , и искаш да я накичиш и да и придадеш приятен външен вид. Няма лошо , но мисля че е добре първо да обърнеш внимание на ходовата част , и особено на купето. От темата , която си пуснал във VW форума се вижда че има доста ръждици и изгнило. За добър тенекеджия не е проблем да я изкърпи и обработи качествено. Обаче след това колата ще те радва много много дълго време. Имам пасат дизел от същата година като твоята кола 1982. (Вече съм я дал на сина ми де :).) Мотора и ходовата част са им железобетон.
http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=83&t=365570
Успех, и със здраве да се возиш.

Септември 25, 2014, 22:51:02
Отговор #5

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ходоявата част е наред, както масла, филтри, ремъци всичко е сменено, направено и центровка на двигателя, ръждите по задните калници са оправени, леко сега има една дупка от дясно вътре, няма чак толкова фрапиращи хави, като цяло колата е доста запазена за годините. Ще качвам снимки  на всичко което правя да се следи темичката. Да колата наистина е хубава находка, има и хубава визия, стилна и елегантна е колата.
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Ноември 04, 2014, 19:25:58
Отговор #6

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ето ги и новите продобивки за колата  O:-)


Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Ноември 04, 2014, 23:02:04
Отговор #7

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Страхотни джанти! Обувай, слагай, снимай ;)

Декември 12, 2014, 12:50:36
Отговор #8

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ето ги и новите неща за джетата  O:-)

upload pic

upload image online

image hosting free
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Декември 12, 2014, 18:02:03
Отговор #9

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Друго си е рекарото?  :winktongue:

image hosting 10mb limit

image hosting over 5mb
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.