Автор Тема: Volkswagen Jetta Mk1 Coupe 1.6 Diesel 1982 г.  (Прочетена 9214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 12, 2014, 21:54:05
Отговор #10

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
мокет и маншон на скоростния лост предполагам, че има предвидени?

джантите ще им полираш борда, нали?

Декември 12, 2014, 22:44:35
Отговор #11

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
всичко е налично просто съм я разглобил, за да се оправят нещата по-купето.
За джантите съм решил:
1.Полиран борд в средата с цвета на купето
2.Сив металик с едри частици
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Февруари 03, 2015, 12:51:52
Отговор #12

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Малко 15ки Made in Germany :)


screen shots
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Февруари 03, 2015, 13:48:45
Отговор #13

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1169
Може би си на вълна BBS "спица" (99% от голфаджиите я сънуват  :) ) и/или нещо по-голямо от 13ки,  или пък просто са ти "изпаднали" изгодно. Но от "спица" до "спица" има разлика и това си е джанта за Голф 3 откъдето и да я погледнеш. А джантите, които са на колата - тези от първите снимки - може и да са ти омръзнали, но са най-интересни, не се срещат под път и на път, и някак са доста близо до т.нар. "Тарантула", която е нещо като сток за Голф1/Джета1.

Февруари 03, 2015, 16:13:44
Отговор #14

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Знам, че са от голф3, наистина ми изпаднаха на изгодна цената, така е. Наистина повечето които карат Фолксваген искат ББС, но наистина тази джанта седи много добре. Ще видим, ще ги потаркалям малко и така да видим, как ще дойде. Аз не искам да се изхвърлям с някакви скъпи джанти, просто искам да е нещо стилно и да седи добре, далече съм от мисълта за тунинг.
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Февруари 03, 2015, 16:24:27
Отговор #15

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Предните 13ки които бях взел, бяха 83г модел, но бяха модел за БМВ, а и с това ет13 много навън ми излизаха. То колкото и да търся джанти трябва да се спра, а тука като гледам няма кой знае какъв голям избор на хубави джанти. Тя тази джета няма точно определен модел за джанти. Ето например Голф1 има излиза с Пирели джанти, ама 14ки,  няма 15ки.
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Февруари 03, 2015, 16:27:13
Отговор #16

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Ето една снимки:

free upload pictures

Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юни 01, 2016, 14:03:48
Отговор #17

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Продължаваме напред с колата:
Това ще са вече, джанти : Aluline 15, 4x100, ET23

photo uploader
Чудя се, дали да не ги направя, хубаво да станат - Бяла перла или да се полират, както е на долната снимка?

photo uploading websites
Намерено е вече и оригинално радио, от 80те - Блаупункт

how to use print screen
Вече сложено и в колата

picture upload sites
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юни 01, 2016, 14:09:26
Отговор #18

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Продължаваме, с още намерени неща:
Металният, трилъчов волан, Фолксбург. Само емблемката я няма в средата, но ще го преживея :)

screenshot
Черният, интериор е намерен:

img
Това, са дръжките за стъклата:

gifs upload
Лека, по - лека действам, аз искам всичко да е точно и на място.  :P
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юни 01, 2016, 16:17:40
Отговор #19

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1169
Поздравления за джантата, радиото и волана! Джетата става настина много добре. Този волан може да се види най-често по 1ци Gti и е готен! А за радиото - класика от началото на 80 и там имаш избор и на други модели на Блаупункт от 80те - включително и с касета. Все още излазат и у нас са на добри цени. Джантата също ми харесва и е близка като модел до ATS Cup, с който покарах и аз . Повечето колеги биха те посъветвали да я полираш, но и бяла може би ще стои добре. Още веднъж поздравления!
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 16:26:06 от Nik1600GT »