Автор Тема: Volkswagen Jetta Mk1 Coupe 1.6 Diesel 1982 г.  (Прочетена 9210 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 01, 2016, 18:14:31
Отговор #20

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Идеята ми е, колата максимално да е в оригинален вид. Тъй, като специално малките, кубици не излизат с лети джанти, реших джантата да е рядка и в същото време немска. Наистина тази джанта е рядка и доста добре седи, вади хубава визия, а до колкото джантите мисля, че вече ще го реша дали ще са полирани или бели. Бялото много добре седи на син цвят и доста отваря. Радито мисля, че е 83/84г, доста запазено е и на добра цена го взех. Дръжките си ги поръчах от Германия, защото тука няма намиране. Но всичко останало съм го купувал от тук и се надявам още някой неща да намеря, като задна седалка и дясно, хромирано огледало. Колата я правя на мене да ми харесва, винаги ще има някой, който ще критикува, но важното е, аз как я виждам през моите очи. Благодаря, за коментара и се радвам, че някой цени, това ми дава още по - голям стимул.  O:-)  :winktongue:  :)
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юни 01, 2016, 20:09:52
Отговор #21

Неактивен Consul73

  • Публикации: 772
  • Пламен Янев :)
Тези дръжки не са ли от Форд ?
Ford weist den weg

Юни 01, 2016, 20:32:07
Отговор #22

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Не, всичко което слагам по - колата е само Фолксвагеново  8))
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юни 02, 2016, 16:17:22
Отговор #23

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Или Форд и Фолксваген са слагали еднакви дръжки по онова време или тия са Фордови. Поне на Таунуса и Каприто са такива още от 76г.  :) Ако искаш имам такива. Изглеждат на 100% еднакви, не случайно Пламен пита дали не са Фордови  :D

Юни 02, 2016, 16:24:48
Отговор #24

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Абе незнам , ама като гледам интериорни снимки на Джета мк1 и всичките са с черни пластмасови дръжки на стъклата.  ::)

Юни 03, 2016, 23:50:27
Отговор #25

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Специално за колегата: Nik1600GT

pic host

photoupload

image upload no registration
Тука вкарах идеята, да закрия болчетата и централният отвор. Това са капачки и тапи от първите, голф2. Смятам да и сложа и калобрани, отпред и отзад, също ще седи много гот :)



Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Юли 29, 2016, 12:20:29
Отговор #26

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Днес пристигна окачването:

Чакам тези дни и външните, хромирани дръжки:
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Август 17, 2016, 23:49:17
Отговор #27

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Много добре стана с окачването, много съм доволен не е много тшърдо и доста добре го понася колата. Ето една снимчица, чакам майстора да се освободи, нчкой ако има интерес това е кода на боята ми, може да погледне. LB5A, доста интересно синьо, допада ми :)  :P Чудя се за гума на 45, ама не знам :)  O:-)

Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Август 19, 2016, 21:18:01
Отговор #28

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Лъскаво да има :)

Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.

Януари 24, 2017, 18:32:20
Отговор #29

Неактивен valve86

  • Публикации: 98
Още чаркове за джетата: Мокета е доста запазен, барчето ще е това вече, кората зад задната седалка също е здрава, таблото е кожено има леки забележки, нормално за годините си, както и седалките. Мисля че с тези седалки ще е добре, защото са си комплект и са си точно от джета, макар че са от 4 врати, лявата има леки забележки, но както се вика да не издребнявам, чак толкова. От предните все още не мога да си намеря задната и да намеря, ще иска преправяне.

image uploader
windows 7 screen shot
image hosting no registration
image hosting site no sign up
free photo upload

Намерил съм си и вежди за калниците, както и калобрани
Един автомобил, може да донесе много: емоции, спомени и носталгия, независимо как изглежда. Важното е да се радваме, на това което имаме и да го ценим.