Автор Тема: Ретро Рали Родопи 2014 18-19 октомври  (Прочетена 21413 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 23, 2014, 14:38:28
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Той пък ми даде наградата на мен...но това не е от значение...8))
Благородно от негова страна с оглед, че ти единствен от "наш'та маса" остана без спечелен сувенир от това рали. Именно спомените са тези, които остават - авариите, с които сме се справяли, изгубванията на пътя, закъсненията... и като си погледнем сувенира се сещаме за всичко това с усмивка :) ...и си казваме - живот и здраве догодина пак!
Колкото до навигатора - с или без него, ти и без друго не го слушаш :winktongue: Помниш ли когато аз ти бях, казах ти да не се бавим да спираме на оная бензиностанция, ако не е наложително да зареждаш... и закъсняхме после заради трафика C:-)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 23, 2014, 14:41:35
Отговор #41

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Важното е , че всичко мина добре, забавлявахме се и покарахме.Догодина пак... 8)) Грешките и разсейването ще са ми за урок занапред.  :)
« Последна редакция: Октомври 23, 2014, 14:44:56 от GT 51 »
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 23, 2014, 16:16:46
Отговор #42

Неактивен Христо Бабачев

  • Публикации: 58
    Мите, ако никой не направи грешка всички трябва да са на първо място. Въпроса е кой ще сбърка най малко. Организацията на състезанието както винаги на високо ниво. Имам едно желание да има повече точни езди, разбира се това е свързано с апаратура и хора. Маршрута прекрасен. Боби не трябва да се притесняваш за трудността на маршрута, /това е чара на мероприятието /от участващите автомобили единици биха се затруднили. А това е състезание и всеки преценява с какво и къде да участва.Искам да изкажа благодарност към Росен Игнатов  за помоща която ни оказа при аварията с наща бензинова помпа с риск да направи закъснение и той. Смяната и ни донесе сериозно закъснение в първия етап.
   Боби можеш ли да пуснеш по подробни резултати?

Октомври 23, 2014, 16:22:31
Отговор #43

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Мога

Октомври 23, 2014, 17:29:55
Отговор #44

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Интересно ще е наистина да видим времената си в отделните етапи, за да сравним нашите изчисления и измервания с тези на съдиите...
п.п. да не забравя и аз да благодаря публично на Адаша с Мантата за бушончето, което с което ми услужи понеже забравих моя комплект резервни в ежедневната кола... изглежда дребен жест, но както бяхме по средата на нищото това бушонче ми осигури захранване на навигационната апаратура до края на ралито.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 23, 2014, 17:39:50
Отговор #45

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Класиране

Октомври 23, 2014, 18:33:22
Отговор #46

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мерси Боби, много полезно... примерно за нашия екипаж в ИК1 и ИК4 установихме сериозно разминаване между измереното време по хронометъра на навигатора ми и това от съдиите. Надявам се да си изясним какво сме сгрешили до следващото рали :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 31, 2014, 11:39:15
Отговор #47

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
За мен това беше събитието на годината. Добра организация и много весело. Искам пак :)
Боби, снимките от профи фотографите ще бъдат ли публикувани?
we all have wings, but some of us don't know why

Октомври 31, 2014, 14:33:56
Отговор #48

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
За мен това беше събитието на годината. Добра организация и много весело. Искам пак :)
Боби, снимките от профи фотографите ще бъдат ли публикувани?

Днес, като започнем с твоите  ;D

Октомври 31, 2014, 14:50:01
Отговор #49

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799