Автор Тема: Българско производство  (Прочетена 135009 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 30, 2014, 08:29:52
Отговор #40

Неактивен Gabriel1

  • Публикации: 11
Бях забравил тази статия


Декември 30, 2014, 10:05:38
Отговор #41

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
Ще трябва да пратиме разузнавач от Русе да подуши за следите му и евентуално и колите му :D
    Ами има такъв човек в РУСЕ---на същият преди 13-14  години продадох джанти за АЛПИН---но оттогава ни съм го виждал ни чул въпреки че често ходя в РУСЕ защото жена ми е от там.Тогава той мо обясни че има 3---АЛПИНА за които събира части.

Декември 30, 2014, 15:00:47
Отговор #42

Неактивен b700

  • Публикации: 117
Колите са в Русе,а човека от 8-9 години не е в България.

Декември 30, 2014, 16:11:13
Отговор #43

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Имах късмета да седна зад волана на жълтия Bulgaralpine (без да шофирам) малко след реставрацията му, когато все още нямаше нито един стикер или спойлер. Всъщност тъкмо бяха започнали да ми правят предната броня, но условието на собственика било да се изработи така, че лесно да може да се демонтира и без да се нарушава автентичността на купето. Надявам се и следващите "екстри" да са така изпълнени, въпреки че малко се съмнявам.
Ще е добре да изнамерим и други снимки в тази тема ;)

Декември 30, 2014, 20:39:47
Отговор #44

Неактивен Gabriel1

  • Публикации: 11
Имах късмета да седна зад волана на жълтия Bulgaralpine (без да шофирам) малко след реставрацията му, когато все още нямаше нито един стикер или спойлер. Всъщност тъкмо бяха започнали да ми правят предната броня, но условието на собственика било да се изработи така, че лесно да може да се демонтира и без да се нарушава автентичността на купето. Надявам се и следващите "екстри" да са така изпълнени, въпреки че малко се съмнявам.
Ще е добре да изнамерим и други снимки в тази тема ;)

Ето какво съм запазил.

Декември 31, 2014, 11:32:11
Отговор #45

Неактивен txl

  • Публикации: 95
Огледалата приличат като да са от Вартбург, с някакви по-високи основи, а двигателя на рисунката е БМВ М50  :D  Жалко за колата.

Декември 31, 2014, 12:33:46
Отговор #46

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Това са все лесно поправими неща, но проява на лош вкус е, че изобщо я е тунинговал така... напомня ми за друга подобна наистина много окепазена, май в Кюстендил беше. От последната снимка ми се струва, че виждам и ролбар вътре, не си спомням дали го имаше едно време като я видях на живо.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 31, 2014, 14:28:47
Отговор #47

Неактивен Gabriel1

  • Публикации: 11
Това са все лесно поправими неща, но проява на лош вкус е, че изобщо я е тунинговал така... напомня ми за друга подобна наистина много окепазена, май в Кюстендил беше. От последната снимка ми се струва, че виждам и ролбар вътре, не си спомням дали го имаше едно време като я видях на живо.

Да не е тази  :D

Декември 31, 2014, 16:30:35
Отговор #48

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 31, 2014, 17:19:48
Отговор #49

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Преди доста време, да речем в периода '92-ра - '96-та, в Русе редовно виждах бял Bulgaralpine. Спираше до родилния дом, поради което си мислех, че е на някой доктор. Спомените са ми бледи, но си мисля, че и той имаше някакви "подобрения" и затова преди години, когато видях същата тази снимка на белия, кюстендилски, реших, че това е русенската кола. От изрезката от в-к "Авто труд", която колега Gabriel1 е пуснал, става ясно, че жълтият (русенски) също е бил бял първоначално. За кюстендилския някой ми каза, че е бил с двигател от R5, но е продаден нейде из Европа преди 3-4 години.