Автор Тема: Българско производство  (Прочетена 134974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 21, 2016, 10:04:44
Отговор #70

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 21, 2016, 15:04:54
Отговор #71

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Maestro, снимано в Сливен, преди три години, когато ремонтът на центъра не беше започнал:


Юли 04, 2016, 08:41:40
Отговор #72

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com

Юли 04, 2016, 11:41:42
Отговор #73

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Узаконяването на SIN е голям успех въобще, а като се има предвид нашата действителност, имам усещането, че нещо невъзможно се е случило.
Разбира се, има хора, които вече оплюха Росен Даскалов, но това вече е нещо нормално за същата тази наша реалност.
Аз лично като автомобилен фен и като русенец съм горд, надявам се колата да намери своите клиенти!


Юли 04, 2016, 13:41:58
Отговор #74

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Роска, сигурен съм, че ще намери клиенти, но за съжаление не у нас... и това е може би единствения недостатък на проекта. Болшинството от хората у нас, които биха го оценили не могат да си го позволят, а пък тези които могат предпочитат да инвестират в по-снобски марки от сорта на Порше, Ягуар... и др. такива запазващи и увеличаващи стойноста си с времето.
Иначе само адмирации към такива българи, развиващи подобни проекти основно от любов към автомобилите, защото големи печалби от тях няма как да се очакват... но те се броят на пръстите на едната ръка, в момента май се сещам само за още едно име.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 21, 2016, 15:09:40
Отговор #75

Неактивен 5 GTT

  • Публикации: 156


Септември 23, 2016, 10:14:48
Отговор #77

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Четох я оня ден тази статия и се зачудих какво ли е станало с този прототип  в последствие , а и дали няма някакви по-качествени снимки на колата ?

Септември 28, 2016, 10:54:22
Отговор #78

Неактивен Gabriel1

  • Публикации: 11

Септември 28, 2016, 11:07:27
Отговор #79

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
От баща ми, който е присъствал на панаира, на който показват "Хеброс", знам, че калникът, който се вижда на цветната снимка, не е сложен там случайно. С него са демонстрирали здравината на материала. Човек е стъпвал отгоре му, след което калникът си е възвръщал формата, ако въобще се е деформирал всъщност... Вероятно е бил изработен от материалите за купето на Булгаралпин, т. е. някакъв вид стъклопласт.

Надявам се някой ден да имаме шанса да прочетем нещо повече за този прототип от книга на Иван Колев, защото той има какво интересно да сподели...