Автомобили > Италиански автомобили

Alfa Romeo Alfetta GT - 1975

(1/76) > >>

Speeder:
Айдее, стана време и аз да се похваля.
Та, купих си "нова" кола.
Реших, че съвременното италианското автомобилостроене не може да ми предложи нищо интригуващо( просто Фиат 500 Абарт все още ми е извън възможностите  )
След 2 години четене, мислене и около 4 коли, които ми ги измъкнаха под носа или се отказах от тях се видя, че в България я няма колата, която търся.
Колата пристигна от Монако, от един манияк, който живее в Монте Карло и твърдеше, че колата изглежда страхотно, всичко по нея е оригинално, държана в гараж и човека си я карал само по ретро ралита.
След около седмица преговори, телефонни разговори и смси камиона пътуваше вече към Италия за да я прибере.
За рожденния ден колата беше в гаража ми  .
Последваха десетки нощи въртене в леглото докато се прибера от командировка и видя какво е пристигнало.
Резулатът беше такъв какъвто трябваше.
Човека ми е пратил абсолютно всичко, което има като се започне от чергило, резервни огледалца и капачета за стопове и се стигне до рециклиран стартер и една купчина фактури за ремонти и табелки от ретро ралита.
Забележки има разбира се, но ще бъдат отстранени.
Има работа по карбураторите(40мм ДелЛорто), всички тампони на окачването ще бъдат сменени и по-натам каквото излезе.
Ааа, да колата е Алфетта ГТ, 1975, 1.8 122к.с. , Verde Oliva Metalizato
Най-важното е, че колата доставя невероятни емоции, това за което я купих 
Направо чупи вратовете на пешеходците

В момента не се сещам за всичко, питайте , няма скрито покрито

П.П. Благодарности на всички АЛФИСТИ, които се опитаха да ми помогнат в намирането на стара кочина+ фотографа!!!
Няма други такива, благодаря!!!

Speeder:
снимки :

Speeder:
още :

madboy:
ЧЕСТИТА КРАСАВИЦА!!!
Мите направо ти завиждам ,уникален автомобил
пожелавам ти много приятни моменти с този красив екземпляр на АЛФЕТА
дано те радва дълги години
ЧЕСТИТО !!! 2013  prize  prize  prize  prize
 flag  flag  flag

vessomitkov:
Страхотна кола.Пожелавам ти да те радва дълги години! А да и да я видим на 15 май пред Александър Невски ако е възможно  408  2013  flag

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия