Автомобили > На изток от Желязната завеса

BG Шкоди, които рядко виждаме

(1/40) > >>

valio_nsu:
Здравейте,

           скоро мярнах в наща морга тази шкода и ми се видя интересна и доста комплектна. Моргата се намира в Стражитца на 45 км от Велико търново посока Варна. Навярно ще замине за скрап. Собственика на моргат аще е даде на цената на желязото без никаква историческа стойност. Ако някой има интерес мога да го упътя защото моргата е на много забито място. Ами това ето няколко снимки:

Kiril Terziev:
Tази кола продавали се на части ,защото искам стоповете за Щкодата ми ако някой може да ги свали и да ми ги прати та за някаква цена, ще съм крайно благодарен! ;)

krankenstein:

--- Цитат на: Двигател в Декември 15, 2010, 02:37:52 ---Обаче до тази Škoda виждам една сива или светлозелена или както е там на цвят колá и ми е много интересна, не познавам обаче този модел и си нямам никаква представа каква марка е, никога не си спомням да съм виждал такова чудо, та ми е неизвестна. Познава ли някой от вас такова чудо ?

--- Край на цитат ---
Mazda 323 Sedan

rumen_spasov:
точно така колега мазда 323  навремето имах такава но хечбек с 2 врати и два карбуратора разход градско 5 на 100

zhivko88:
Червената Шкода е направо изтискана. Миналата година я издирих зада и сваля спирачната помпа, някой се беше опитал да я сваля и нея, че  се бяха бая загладили главите на болтовете и добре, че собственика на пункта имаше оксижен та си я прибрах помпичката  :) Голямо шоу  :))

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия