Автор Тема: BG Шкоди, които рядко виждаме  (Прочетена 69378 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 10, 2012, 18:43:28
Отговор #10

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289




Пернишкото чудовище...





На тази много и се чудя - какъв сбирщайн е просто? Броните са като междинката от 83-84-та, пък е с кръглия фар. Не успях да разбера с кои стопове е обаче, вертикалните или с големите на японката...

Ноември 10, 2012, 18:48:49
Отговор #11

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289








105 Л - тя също е при Благоевградския дилър на Шкода. Той има още няколко японки, Октавия Супер и Гарде

Ноември 10, 2012, 18:54:34
Отговор #12

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289




Доколкото знам, тази е с нов собственик и е в реставрация, но май не гонят оригинален вид. Колата си има цяла тема или тук, или в Шкода-форума.





Последната находка - една по-нова FELICIA FUN PICK-UP

Ноември 10, 2012, 23:28:50
Отговор #13

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
И, каква е идята на темата, колега?
Събрани са на едно място автомобили,които са, както следва:
- очевидно в прекрасно състояние и движение - т.е. собствениците им решават кога и къде да ги показват;
- собственост на хора или институции без шансове за продажба (напр. Били и НВИМ);
- части за автомобили, което пък съвсем не е на място;
- в плачено състояние - за тях си има цяла отделна тема;
- такива ,които са вече унищожени - за тях също си има отделна тема.

 ???

Ноември 11, 2012, 14:36:35
Отговор #14

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Идеята е да се раздумаме на тема Škoda  ;) .
Аз лично не знаех за съществуването на червеното Garde, с пернишкия номер и наистина ми е интересно да разбера повече за него.
Също така ми е интересно да разбера какво се случва и със жълтата 110 R. Преди 2 - 3 години собствениците ми казаха по телефона, че колата не се продава, защото имат намерение да си я стегнат един ден.

Ето и моят принос към темата - снимки на изоставени и забелязани в БГ автомобили Škoda:
Изоставени Škoda
Забелязани Škoda

Ноември 11, 2012, 16:00:03
Отговор #15

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
A това е моя скромен принос , от който подготвям да изградя тема.  :DПреглагам на админо - мод екипа да промени темата ,като се слеят темите ,,Шкода и социалистическото автомобилостроене с тази под новото име ,, За Шкодите и соцавтомобилостроенето...
та било и със спамърски привкус. ;D
Иначe у Шкода форума има подобна тема за забелязани Шкоди.
   








« Последна редакция: Ноември 11, 2012, 16:33:16 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Ноември 11, 2012, 19:02:22
Отговор #16

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
  Червеното Гарде стои или поне стоеше на един паркинг, близо до пазара в Перник. Преди 5 години говорих със собственика и той ми каза че не се продава. До преди 2-3 години колата още си седеше там, но сега нямам представа какво се случва с нея, а и съм загубил телефона на собственика  :(

Ноември 11, 2012, 19:14:41
Отговор #17

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
И, каква е идята на темата, колега?
Събрани са на едно място автомобили,които са, както следва:
- очевидно в прекрасно състояние и движение - т.е. собствениците им решават кога и къде да ги показват;
- собственост на хора или институции без шансове за продажба (напр. Били и НВИМ);
- части за автомобили, което пък съвсем не е на място;
- в плачено състояние - за тях си има цяла отделна тема;
- такива ,които са вече унищожени - за тях също си има отделна тема.

 ???

Колега здравей,

   Всичките Шкоди, които съм пуснал си съществуват, а това че коментирах Каросата на заден план едва ли е проблем. Шкодата от НВИМ я качих, защото в Благоевград има една такава, но нямам нейни снимки  , та да се разбере какъв е модела. Предната маска качих, защото ме интересува какво става с черния Рапид, на който е монтирана... А Били дали си продава колите или не си е негова работа. Тук не е mobile или cars bg за да се съобразявам дали се продават колите или не. След като не ти харесва темата я подминавай или докладвай за нередности.
                                                                                                                      Поздрави: Бойко Иванов

Ноември 11, 2012, 19:21:54
Отговор #18

Неактивен bobi67

  • Публикации: 32




Това е моята Шкода 1102 Тудор,която имам от няколко години и която съм решил да започна да реставрирам след Нова година.Произведена е 1946г.Всичко е оргинално,без стоповете и мигачите,но те ще се поръчват от Чехия.Мотора работи и документите са перфектни.По колата има работа за целият китайски народ на две смени,но мен не ме плаши-ще я правя сам,не ми е за първи път.Като започна ще пусна отделна тема,ако не ме изгони жената.

Ноември 11, 2012, 19:23:28
Отговор #19

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Успех, Боби! И аз се интересувам от червеното Гарде.