Автор Тема: BG Шкоди, които рядко виждаме  (Прочетена 69376 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 09, 2017, 12:46:42
Отговор #60

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Тази 130РС е една от двете участвали навремето в отбора на Бончо Дунев, преди реставрацията името му все още личеше на вратите, а другата още стои в халето до картинг пистата му. Предпоследно беше собственост на колегата му Илия Вълчев, който я продаде в Шумен, където се реставрира в момента. Радвам се, че поне засега няма изгледи да бъде препродадена извън Бг.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 31, 2017, 22:05:56
Отговор #61

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Айд един поздрав за колегата Митко с неговия 110Р, още докато го караше активно, допреди новата му играчка 130 РС седана.
Някъде 2010 съм го снимал май.  :)


Януари 31, 2017, 22:13:18
Отговор #62

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Новата "играчка" е с индекс LR, а не RS :winktongue: A жълтата 110R от снимката се караше активно до 2015 г. тогава участва на първото ретро рали България, та дори в чужбина я разтъпквах на рали Марица в Гърция и Турция. Тази снимка от 2010 г. вероятно е от парада в Бусманци или от похода до Рударци, не мога да позная със сигурност фона... а може и Иваняне да е, където колите се събираха преди парада в Банкя. За жалост миналата година не успях да я изкарам, както и никоя друга от останалите си коли освен зелената Шкода 130... тежки времена, какво да се прави :-\
« Последна редакция: Януари 31, 2017, 22:20:39 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 31, 2017, 22:45:43
Отговор #63

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Новата "играчка" е с индекс LR, а не RS :winktongue: A жълтата 110R от снимката се караше активно до 2015 г. тогава участва на първото ретро рали България, та дори в чужбина я разтъпквах на рали Марица в Гърция и Турция. Тази снимка от 2010 г. вероятно е от парада в Бусманци или от похода до Рударци, не мога да позная със сигурност фона... а може и Иваняне да е, където колите се събираха преди парада в Банкя. За жалост миналата година не успях да я изкарам, както и никоя друга от останалите си коли освен зелената Шкода 130... тежки времена, какво да се прави :-\
Ша мине през новия бокс..... и ще настанат тежки времена ;D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 18, 2017, 05:07:56
Отговор #64

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Пътническото комби и линейката са с две врати отдясно и една отляво, с четири врати е само седанът ;).

Всъщност линейката е с две врати отдясно и една отляво, а комбито си е само с по една врата от страна. Имам снимки на все още полуживите благоевградски шкоди, които са от двете модификации и мога да кача, ама утре, че сега ми е късно  ;)

Февруари 18, 2017, 16:50:49
Отговор #65

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289







Февруари 18, 2017, 17:08:29
Отговор #66

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
И от мене поздрав за Митко - снимката е от рали Рилски манастир, ама годината коя е... 2006 може би. Това е първият тридневен "Рилски манастир" - петък София - Кюстендил, събота Кюстендил - Благоевград - Рилски манастир (снимката е от майсторското на площада в Благоевград), неделя Рилски манастир - София.

 Митак, ако си спомняш, много се "ядохме" тогава с тебе, аз бях с една червена Костенурка мексиканка.  :) :)


Февруари 18, 2017, 19:02:15
Отговор #67

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мерси за снимката... ама е било преди повече от 10 г, та не помня кой кого "изяде" тогава :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 18, 2017, 20:12:07
Отговор #68

Неактивен macho007

  • Публикации: 140
Тези Шкоди са ми симпатични много, незнам защо. 8)) Ето малко актуални снимки на последните 2 благоевградски шкоди + зелената при Били. Имам и на още една. Снимките не са мои, повечето са събирани от форума и др. места.

Линейката е в автоморга. Миналата година имаше обяви, че се продава.






Тази е при колекционер, доколкото знам. Поне се съхранява добре, на сухо и закрито.




Тази е на Били. Сегашното и състояние е със сигурност по-лошо, 95% я държи на открито. Ще се радвам, ако някой колега се включи с актуални снимки.





Тази снимка май я бях дръпнал от оффроуд форума. В София, без документи, не карана от 25 г...


« Последна редакция: Февруари 18, 2017, 20:14:20 от macho007 »

Февруари 18, 2017, 21:13:15
Отговор #69

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119
Лелелеле последната като я видях..... :( :( :(
Днес разпитвах майка и баба ми къде е продадена едната Шкода, но и двете не знаеха за жалост. Ще трябва да питам някой роднина който е по в час бил. Само знам, че е или в София или в околностите- възможно е и вече да не съществува... :(