Автор Тема: Ретро пазар София-Бояна - 19 октомври 2014, неделя  (Прочетена 11496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 19, 2014, 16:08:21
Отговор #30

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Станимир, Пловдив.
 :)














Октомври 19, 2014, 16:12:27
Отговор #31

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Станимир Минков.
Оранжево Mini Clubman, автоматик, което също се продава, има си обява в Мобила, ако не греша.
















Октомври 19, 2014, 16:14:13
Отговор #32

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Ето и частите от същия продавач:
















Октомври 19, 2014, 16:16:01
Отговор #33

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Това е от мен,колеги.
Накрая се отчетохме с едни снимки.
 :) :) :)






Октомври 19, 2014, 19:26:42
Отговор #34

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Браво Дидо, както винаги:)

Октомври 19, 2014, 20:04:18
Отговор #35

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Браво Дидо /за снимките и труда/ , браво Стефане /за хубавата стока/ ,браво Люси /мн. си фотогеничен/ ,браво на Иво /за тату-ажите/ ,(другите на фотото не ги познавам) и браво на всички присъствали.   O0

Октомври 19, 2014, 22:48:42
Отговор #36

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Ето го и Люси !  :)
Този път имаше по-малко книги при него, но доста интересни.
Аз си напазарувах една много хубава Опел книжка.











Благодаря на Дидо за страхотната репрезентация.  :)
С тия табелки с имената и телфоните хората идеално се ориентираха.
То не че имаше много хора де, аз затова тоя път ме домързя да нося списания, и само някои по-луксозни книги метнах на капака, акто се вижд,а и някои отн. редки, както Дидовото, упътвания за експлоатация.
Но пък и си изкарахме приятно.   :D

Иначе да, Дидо при мен направи сефтето и откри сезона, а преди и след него, основно с разни колеги наблегнахме на бартерите по отн на литературата.  ;)

И специални благодарности на колегата Павел, че ми намери едно страхотно 8 пистово касетофонче от 70-те, което мисля и да го сложа дето му е мястото- на таблото на Олдса ми Калайс.
А Павка, ще ти пиша д асе разберем на лично, къде ще ти е удобно тия дни да се видим, че да се издължа.   :)

Октомври 20, 2014, 14:28:59
Отговор #37

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Браво Дидо - както винаги много полезен и подробен репортаж! А двата Щирлицови мерца фау събрани заедно са направо изключителна гледка за нашите ширини :) Леко бях раздразнен от избора на точно тази дата, съвпадаща с пловдивското рали, но като гледам прогнозата за следващия уикенд явно просто не е имало друг избор...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 20, 2014, 16:38:45
Отговор #38

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Браво Дидо /за снимките и труда/ , браво Стефане /за хубавата стока/ ,браво Люси /мн. си фотогеничен/ ,браво на Иво /за тату-ажите/ ,(другите на фотото не ги познавам) и браво на всички присъствали.   O0

Хаха, мерси, всичките сме убавци.  :D
Само аз така и Иво сме по-натюр,  ;) а другите са по-епилирани,  :)) ама ставаме за реклама на Форума.
Иначе, като гледам фона отзад, ако и аз и колегата Стефчо да декларираме пристрастия към по големшки коли от 60-те, вижда се кое е най-надеждно да го караме всеки ден.
Само двата вида бордо металици малко се разминават в отенъка, и едното е производство преди, а другото е след милениумно, но и двете са качествени продукти мейд ин южна Германия...  ;D

Октомври 21, 2014, 10:31:53
Отговор #39

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Браво Дидо, страхотна работа си свършил!

А от книгите на Люската забелязах една, която смятам за особено ценна - Cars, the early years. Препоръчвам я, съдържанието й е страхотно, а аз имах късмета да си я купя нова.