Автор Тема: Škoda Octavia Super 1963  (Прочетена 55882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 22, 2011, 22:28:53
Отговор #30

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Споко бе хора, кво толкоз ! Хората се оказаха доста коректни и даже свършиха работа ,която аз трябваше да свърша/ малко неглиже бях изчисти частите/ . Наистина частите са станали страхотно. За да ги снимам специално затъмнявах с пердата щото иначе нищо не се вижда. Малко скъпичко е, но и площа беше доста. Както казват хората-кеф цена няма. Днес се провалих с гарнитурата, и не можах да сглобя двигателя, а от утре съм малко на гости на родата, все пак празници идват. Оказа се , че стоманените щипки дето държат лайсните се чупят лесно и сега търся варианти за заменянето им, за да мога да сменя всички лайсни. Хайде приятно изкарване на празниците на всички !

Април 24, 2011, 18:57:51
Отговор #31

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
колега извинявай за нахалството но колко пари излезе всичко , пътни разходи и хром и дали цената е с ддс поздрави.
 

Април 26, 2011, 23:27:32
Отговор #32

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Здравей колега ,първо да кажа че автомобилчето както галено го наричаш наистина ми харесва
явно искаш да изглежда по добре от заводският и вид и наистина ще стане невероятно с тези ПЕРФЕКТНО
никелирани детайли ....винаги са ме впечатлявали красивите неща .
Извини ме малко ще се отклоня от темата ...в АЛФА -NORD моторите са два начините да изглежда перфекно с
полираният алуминиев мотор .
Единият е GOLD с перфектно кадмирани детайли и покрити със специален лак ....а другият е ХРОМ.
Би ли споделил ,ако не е неудобно къде може да пратим някой детайли ..перфектно почистени  :D :D :D
Благодаря !
Centrum Transaxle

Април 27, 2011, 14:13:11
Отговор #33

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Това е фирма ЕВЕРТ ЛАК  -гр. Стрелча. Работят с куриери .
Изпълняват поръчките до 10 дни и връщат с наложен платеж. Това е сайтът им:
http://www.ideabg.com/clients/ewert/proizvod.php

Април 27, 2011, 15:32:00
Отговор #34

Неактивен jorko palav pi4orko

  • Публикации: 84
Наистина в Стрелча хромират перфектно, и аз хромирах доста неща на мб-то,скоро ще кача снимки


Май 01, 2011, 20:23:17
Отговор #35

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
 Днес вече всичко си дойде на мястото-капака на двигателя върху двигателя, лайсните на мястото на старите, новото шишенце за спирачна течност, капачките по местата си, огледалото -тоже, и даже надписче и сложихме на Елишка. :))

Май 01, 2011, 23:32:48
Отговор #36

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Браво, Пламене! Става страхотия!
Обаче този хром на двигателя, много задължава, да знаеш. Не търпи компромиси.
Всичко трябва да стане перфектно в моторният отсек, до последната гайка и скобичка.
Сигурен съм, че ще го направиш. :)

Поздрави
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 01, 2011, 23:33:50
Отговор #37

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Лелеее ,всичко свети като в аптека  :D :D
Поздрави !!
Centrum Transaxle

Май 02, 2011, 00:14:20
Отговор #38

Неактивен Peter_B

  • Публикации: 124
Браво Пламене! Много ми се иска и аз като я направя моята отвън, да лъсна двигателя. Обожавам чисти и лъскави двигатели. Придават изцяло завършен вид на автомобила. И аз мисля, че както Жоро каза, ще трябва да го докараш и до последното болтче да лъщи, без никакви компромиси. Продължавай в същия дух.
Посъбрал съм малко снимки на лъскави Шкодови мотори, та ако искаш мога да ти ги пратя да посъбереш малко идеи...

Май 02, 2011, 08:54:01
Отговор #39

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Красота!Онемях,нямам думи!Поздравления за перфектната работа!