Общи форуми > Общ технически

Weber, Solex, DelLorto, Stromberg - service manual, настройка, ремонт

<< < (2/39) > >>

DEYAN IYI:
http://www.merkury-bg.biz/ Преди време ги питах за части, но имаха само гарнитури. Отговориха доста бързо на запитването по имейл.

И да попитам на свой ред, имаш ли идея някой да продава чаркове за тия карбуратори, трябват ми 28мм дифузьори и разни жигльорчета с малки дупчици :P че ще трябва да се изписвата от далечна чужбина...

Valo:
Благодаря за бързия отговор, ще мина тези дни през магазина им да проверя, отворен съм за още предложения.

Speeder:

--- Цитат на: Valo в Март 30, 2011, 19:05:53 ---Благодаря за бързия отговор, ще мина тези дни през магазина им да проверя, отворен съм за още предложения.

--- Край на цитат ---

Колега, ако обичаш , пиши какъв е резултатът защото и мен ме интересува какво налично имат и на какви цени.

Благодаря предварително.

madboy:

--- Цитат на: Valo в Март 30, 2011, 15:42:28 ---Здравейте, къде в София мога да намеря ремонтен комплект за тези карбуратори - Dellorto DHLA 40L?

--- Край на цитат ---
Здравей колега ,комплектите за Делорто с които разполагат в магазина на Златен меркурий са италиански
в тях има почти всички мембрани ,г-ри и о пръстени но липсват жиглъорите ,аз мисля че имам  3 пълни комплекта със жиглъорите
на PIMAX цената е 70 лв вътре са к-т за два карбуратора ,горивните жиглъори -джетове са 145 и се връзват за кубатура от 1600до 2000 кубика има и комплекти италиански на МЕТИДОРИА за единия карбуратор но и те са без жиглъори иначе продавам
отделно и жиглъори но по малки от 130 джетове нямам налични имам също цели карбуратори от различните марки и модификации

madboy:
това е единият комплект на МЕТИДОРИА  за един карбуратор и без жиглъори
само че това на снимката е за Weber






а ето това са комплектите на Златен меркурий ,вършат чудесна работа
 на този к-т за Солекс цената е 45 лв

въпреки че и в него липсват едни гарнитури и О-пръстени

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия