Автор Тема: 1988 Chevrolet K30 Pickup Truck US Army  (Прочетена 13425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 26, 2014, 10:14:24
Прочетена 13425 пъти

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Здравейте било ми е мечта да пиша в този сектор на форума и ето ,че след някоя друга година се вързах с едно огромно чудовище ,клас джуган.Камиона го взех за малък бизнес, който в момента правя но самия той се нуждае от малко любов и грижа и смятам да имам с него едно сътрудничество за в бъдеще.
Малко от историята на пикапа.,
Всичко е започнало преди доста годинки ,когато още този пикап е служил в Българската Армия ,за което е бил произведен и предназначен. Наще  "бойци" обаче за нула време скапали 3 степения автомат от незнание и глупост.Така камиона се озовал на търг и бил купен от едно сервизче за автоматични скорости в София,където бил вярно гледан и работил. Кризата удря всеки и така се узова при мен сбъдвайки една детска мечта и отваряйки възможности за мен.
Плана за машината е пребоядисване и козметика тъй като механиката е проста и здрава .
Скромния 6.2 V8 дизелов агрегат работи безупречно автомата е сервизиран и работи в перфектно здраве, има прогнила генерация но собственика го даде с 2 почти нови крайни гърнета с тръбите им .
Интериора ще се нуждае от много любов. За сега това снимките за малко и ниско качерствени просто нямах време да го наснимам .
Културата ми за този камион е малко. Ще се нуждая от имформация, каквато и да е по този модел .



23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Октомври 26, 2014, 10:44:23
Отговор #1

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
страшен автомобил би ли качил повече снимки.
 

Октомври 26, 2014, 18:41:45
Отговор #2

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Честита придобивка, честито камионче ! Страхотно здрава и идиотоустойчива машина е това. Здрав двигател, не капризен към горивото, здрава ходова част с фабрично вградени много добри мостове , браво за избора :)

Октомври 26, 2014, 18:48:48
Отговор #3

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Чудесен избор,жалко че е толкова голям дизел, че трябва с нафтовата колонка да караш... >:D,,но каквото е такова,,,,, Външния вид даже не бих го барал..Така си е супер...Бруталните коли няма нужда да са лачени...Честито,,,,благородно завиждам..:) :)

Октомври 26, 2014, 19:01:30
Отговор #4

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Ехее, Кирчоо честитооо :) и безброй спечелени "битки" с него ;)

Октомври 26, 2014, 19:45:26
Отговор #5

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
A, честито, Кирчо! Аз по една случайност бях в сервиза при Живко, като дойде за тест драйва. Пусни снимки с пейките отзад:) Със здраве да си го караш и много безаварийни километри!

Октомври 26, 2014, 20:14:52
Отговор #6

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
жесток пикап браво напролет да го докараш на откриването на сезона на американския форум ...................аз също знам такъв за продаване качвам снимка

Октомври 26, 2014, 22:25:52
Отговор #7

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Моя има много хляб да яде докато изглежда като този .Пикапа ще го използваме за реклама и атракция ,но за тази цел ще го пребоядисаме пак същия черен мат но ще наблегна на промяна на някой неща и вписване на нови . Готина е идеята с веригите. .В следствие ще снимам много, когато имам време, ще гледам в най-скоро време да се залвям с него . Голямо вълнение, голямо шоу да карам този огромен чист американец .Виждам сега ,защо колегите от американската секта им се прекланят на тези машини.

Сега зов за информация  и помощ.
Нуждая се от информация ,колко антифриз гълта системата?
Още не знам какъв разход дава ,собственика ми обещаваше ,че с леко каране карал с 10 12 нафта на 100, иска ми се да му вярвам но искам и вашето мнение.

Има проблем с мистериозен характер.
При ускорение без значение на коя предавка е включил в един момент на по висока скорост предната лява част почва да подскача неконтрулируемо и високо и докато не намаля  не спира?!?!?!? Шока беше пълен ,защото подскача все едно карам с квадратна гума.
Гумите са здрави, няма скъсан амортисор ,няма скъсани щанги ,карета ,кардани всичко е здраво (на пръв поглед) при бавана скорост не се случва !Нямам идея, какво е но докато се появява намога да го карам , моля за помощ Предварително благодаря.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Октомври 27, 2014, 00:42:34
Отговор #8

Неактивен malak foko

  • Публикации: 41
ето ти и едно ремарке баш за него http://olx.bg/remarke-ednoosno-i48643391




« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 00:46:20 от malak foko »

Октомври 27, 2014, 02:18:38
Отговор #9

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Отиди на гумаджия, може да е крива джанта или по-вероятно гумата да е със скъсани телове и усукана.