Автор Тема: 1988 Chevrolet K30 Pickup Truck US Army  (Прочетена 13426 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 29, 2014, 09:20:08
Отговор #40

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Ето ,че и остана време да напиша един проблем, който го имам от самото начало и наскоро започнах да разбирам ,от какво май се случва.
Пикапа на празен ход доста често придрусва ,прекъсва и като цяло не работи равномерно .Най-ясно се получава като седи на "D" позиция на автомата и чакам примерно на светофар или съм спрял той се притриса,прекъсва,присдрусва целия  и не мога да разбера гориво ли не му достига на ниските обороти .Ще започна с обстойно почистване на резервоара от гняс и ми казаха да наливам 1:60 минерално двутактово масло в нафтата това щяло да ,един вид отмие нагари и други гнусове по горивопроводите.Проблем е че всеки път като придръпне, подскочи ,прекъсне примигват лампите на алтернаторите в момента работя в сервиз за стартери и алтернатори и знам ,че при дизеловите мотори алтернатора е много податлив ако няма демферна шайба на ремъка защотото като цяло дизела работи  повече импулсивно а не равномерно , а тези 2 огромни алтернатора да спират и тръгват за по малко от секунда,тези ротори като маховици, износват лагерите и от там ротор в статор ....гнусотия .Още по гадното е ,че сега го карам за работа ,защото Асконата е в бокса и като цяло си е цял екшън на работа с това чудовище и то през центъра всяка сутрин в пиков час...

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 29, 2014, 10:00:08
Отговор #41

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Честито и от мен страхотен пикап  O:-)
Classic Cars

Ноември 30, 2014, 02:34:02
Отговор #42

Неактивен moskvich3v1

  • Публикации: 160
  • Четырехфарник
Честито!
Вчера видях същия, но бял в София.
Доста внушителен изглежда на живо, мислех че е по-малък  :D
Old but gold.. :)
408-68г.408И-70г.412-74г.2140Д-82г.2140Д-84г.

Наличие турбонадува: есть

Ноември 30, 2014, 10:28:27
Отговор #43

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Кирчо, снощи го видях твоя "камион" в Rings Mall на -1 :) ...като "Властелина на гаража" бешее ;)

Ноември 30, 2014, 21:30:57
Отговор #44

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Там бях и ме хвана шубето да минавам, че минавах доста близо до окачени тръби и табели на тавана .Няма по голям кеф да го натиснеш да изреве в тея пространства ,като динозавър е

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Февруари 08, 2015, 10:58:13
Отговор #45

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Зов за помощ!
Колеги от работа не мога да се доредя до пикапа ,но когато успях стана проблем .
Един красив ден спря да пали от веднъж, карах го ежедневно за 2, 3 седмици поради липса на друга кола, но както го паркирах един ден зад блока на другата сутрин той просто повече не запали. Въпреки че беше над нулата а той палеше с лекота при минус 15 ,това ме накара да мисля ,че нафтата не беше замръзнала.Пикапа е с ръчен подгрев ,мога да го подгрявам колкото си пожелая .Тракат релетата но нямах време да премеря дали всички свещи са в изправност.Направих опит да го запаля със старт спрей и запали без проблем така че явно и горивната система работи .Знам за тия старт спрей ,че са опасни но нямах избор. .Ако някой от вас знае някъде в София опитен дизелджия по тези дизели и има познания да даде  кординати и да го изпращам, защотото дизеловите мотори са ми повече тъмна Индия а той си има проблем с работата на празен ход, прекъсва и сеца ,не гасне но работи неравномерно и ми се ще някой да го погледне просто поради липсата на време аз да се занимавам с него Благодаря.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.