Автор Тема: Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници  (Прочетена 2433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 03, 2014, 16:28:12
Прочетена 2433 пъти

Неактивен Driftacha

  • Публикации: 10
Привет,колеги!Търся една много рядка част за шкодите,а именно арката(или нещо като ламаринен подкалник),която е поставена зад веждите на задните калници и служи за предпазване на навлизането на вода и кал.Ето линк към частта,за да се сетите за кое ви говоря: http://www.aci.sk/7605347-lem-zd-podbehu-l_d10548.html От една седмица,къде ли не се обаждах,магазини,частници и други обяви в интернет,но не мога да намеря такава част в България.Имаше и вариант да си изрежа от някоя Шкода на части или от някоя автоморга,но си мисля че ще са изгнили.Може ли да ме посъветвате къде има в България чисто нови(или ако някой човек пък от форума има,също да ми пише)понеже ми трябват спешно четири броя!Благодаря Ви предварително,колеги!

Поздрави,Момчил!

Декември 03, 2014, 17:48:38
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7181
Колега, пиши ми на ЛС в кои точно магазини си проверявал, за да ти кажа дали не си пропуснал някой... не става въпрос само за специализирани за Шкода, примерно наскоро ми набавиха изключително рядкото челно стъкло за Шкода Рапид 130 от съвсем друг магазин за резервни части - бях пуснал обява в Шкода форума, че търся и ми се обадиха. Всъщност, ако намериш някъде такива арки моля сподели, защото и аз бих се запасил с 2 бр. за за Рапид-а ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.