Автор Тема: Как да разбера дали МПС, което купих не се издирва?  (Прочетена 3894 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 05, 2014, 14:11:20
Прочетена 3894 пъти

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
Здравейте колеги.Става въпрос за мотор,който купих.Мотора е стар с черен номер има си и талон.Човека от ,който го взех не е собственик по документи,но ме увери,че не се издирва-не е краден и ми даде талона и  рег.номер.Аз искам да си го регистрирам на мое име,но преди да се свържа със собственика по талон искам да проверя дали,няма да се окаже че се издирва и да остана без мотор C:-).Въпроса е,как и къде мога да проверя и предлага ли се такава услуга в КАТ или в полицията.И ако някой знае нека сподели, какво е необходимо,за да стане годен за движение по пътищата?
« Последна редакция: Декември 01, 2021, 10:11:46 от dido1903 »

Декември 05, 2014, 18:33:08
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 27, 2015, 14:59:52
Отговор #2

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Въпросът ми е следният - намерен е автомобил, който е откраднат преди повече от година, собственика е на 1000% сигурен, че това е неговата кола, потвърдено и от множество снимки на много дребни детайли. Колата към момента обаче е с други документи, които са редовни. Предизвиканата експертиза, извършена от МВР не е открила интервенции. Собственика ще се консултира с адвокат разбира се, но има ли някаква друга комисия, лице или организация, която може да извърши обстойна повторна експертиза?