Автор Тема: Aнкета относно лоялността към марката  (Прочетена 9646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 08, 2015, 10:51:57
Прочетена 9646 пъти

Неактивен Marina_

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте на всички. Пиша ви с огромната молба да попълните анкетата ми, която можете да откриете в линка по-долу. С две думи, аз съм студентка 4-та година и тази анкета е част от моята дипломна работа. Главната цел е свързана с установяване на това дали съществува лоялността и какви са мотивите на клиента да бъде лоялен или не. Ще съм изключително благодарна, ако отделите 10-на минути да я попълните (обещавам, че няма да отнеме повече).

Благодаря много предварително за отделеното време, наистина го оценявам.

http://goo.gl/forms/i6zizvj1u2

Все пак се надявам да не бъде скучна или досадна за вас.

Благодаря!

Януари 08, 2015, 11:09:18
Отговор #1

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Попълних, успех от мен !

Януари 08, 2015, 12:57:25
Отговор #2

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Една и от мен.
Успех с дипломната!
 :)

Януари 08, 2015, 13:59:58
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ако проучването цели пазара на нови и ежедневни коли, май само ще опорочим резултатите от анкетата :) Веднага се обосновавам - примерно, аз съм фен на ретро-автомобили от марките Шкода и Пежо, но ако планирам сега да си купувам нов ежедневен автомобил, по-вероятно ще се спра на друг производител от чисто прагматични съображения - пристрастията в хобито ни и практичността в делника са две съвсем различни неща и като гледам за повечето колеги тук важи същото.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 08, 2015, 15:35:26
Отговор #4

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
+1 :)

Януари 08, 2015, 15:40:21
Отговор #5

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Колеги,писах на инициаторката на темата за анкетата да има предвид този факт - че форумът е с ретро насоченост и това може да промени релевантността на проучването й.
Съответно,като ми отговори, ако има проблеми,ще ви пиша.
Поздрави!

Януари 08, 2015, 15:44:32
Отговор #6

Неактивен ilian

  • Публикации: 195
+1. Успех, Марина с дипломната работа!

Януари 08, 2015, 16:23:54
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Колеги,писах на инициаторката на темата за анкетата да има предвид този факт - че форумът е с ретро насоченост и това може да промени релевантността на проучването й.
Съответно,като ми отговори, ако има проблеми,ще ви пиша.
Поздрави!
Е, всеки преценява за себе си... аз започнах да попълвам от солидарност, ама ми се стори глупаво да продължавам:
- Каква кола карате? - Bertone Freeclimber
- Ще останете ли лоялен на марката? - ами просто няма отговор, сътответстващ за несъществуващи вече марки, произвеждани само в няколко хиляди бройки :)
Дори за Шкода да напиша, просто няма никаква основа за приемственост и аналогии между моделите, които използвам и актуалното производство на марката в рамките на ВАГ концерна...
Затова пък могат да помогнат колеги, каращи като ежедневки по-съвременни и масови коли.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 08, 2015, 17:07:36
Отговор #8

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
И аз я попълних, ама в един друг форум вчера, при мен поне и ежедневката и старата кола са от една и съща марка. То май и ежедневката вече е за този форум, ама то е друга тема :D

Януари 08, 2015, 17:38:45
Отговор #9

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Успех с дипломната работа и да защитиш и на изработката , и на защитата с две шестици! :)
+1 , абсолютно в сектантски стил! :P
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987