Автор Тема: Aнкета относно лоялността към марката  (Прочетена 9716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 17, 2015, 14:52:17
Отговор #20

Неактивен Smooth_Dog

  • Публикации: 214
  • Делян Петков tlf-0899806094 Варна
rsk го написа достатъчно добре, но пък Dido1903 го обобщи много добре  :D :D :D
SUZUKI GSX 750 ES'83  ИЖ Планета'70, Jawa 50'65
https://www.facebook.com/M-J-Motors-610910035659939/?ref=hl

Януари 17, 2015, 15:01:28
Отговор #21

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
 :)
Мерси!
То е вярно, че всички,които сме тук с ретро-маниите сме повече или по-малко луди, но няма нужда и да сме глупави.

Аз по-назад бях писал,че размених няколко писма от любопитство с инициаторката на анкетата, защото съм правил преди време подобна анкета за себе си и то във времена,когато интернетът беше по 3 лв. на час в т.нар. интернет-кафета  :).
В един от мейлите тя много добре беше изложила вижданията и мотивите си за дипломната си работа, смята да обработва статистическите данни с програмата за обработка SPSS и т.н.
И смятам,че който отдели време за въпросника, ще помогне на един амбициозен млад човек да си завърши образованието.

Януари 17, 2015, 15:35:50
Отговор #22

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Докато има слабомислещ народ, все ще сме на тоя хал !!
Ъмм този и онзи.. Живков... Другарю! Вие явно сте  последовател на изминал живот, които още ни мачка. Вие явно сте против това, хората да се развиват.
Така нещата просто не стават.. :-\ :-\
0890192949 / 0887192949

Януари 17, 2015, 16:38:28
Отговор #23

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Искам да се извиня на колежката със анкетата, както и на всички участващи тук. Явно одобрявате анкети и изобщо всичко свързано със модерните новости, технологии и информационни свободи. Ок. Вярно, не е мое нищо тук, но пък ми харесва и искам да си го пазя чисто, подредено и незасегнато от външни фактори.  :) Добре, повече няма да се меся в подобни проучвания в това място. Въпреки, че всеки има право на мнение. Пожелавам Ви хубави почивни дни.   :)

Януари 17, 2015, 16:59:20
Отговор #24

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Все има право на мнение. Но и от мнение до мнение има ОГРОМНА разлика.
Явно одобрявате анкети и изобщо всичко свързано със модерните новости, технологии и информационни свободи.
Да, одобряваме ги. Все пак сме във века на новите технологии и трябва да се придържаме към тях. ;)
Някой за да почне да прави коли, двигатели, хладилници и така на татък, в днешно време първо трябва да се допита до ПОТРЕБИТЕЛЯ. В свят на изобилие на стоки, умният, винаги се допитва до хората от какво имат нужда и какво искат. За това са и тези анкети, за това ни и молят да пишем в тях за да достига полезна информация до създателите.
Поздрави,
Тони.
0890192949 / 0887192949

Януари 17, 2015, 19:16:18
Отговор #25

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
успех от мен и късмет .
 

Януари 17, 2015, 19:17:31
Отговор #26

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Искам да се извиня на колежката със анкетата...

Това е достойно, надявам се, а и съм почти сигурен, че си искрен.
Наистина всеки има право на мнение, но като големи хора трябва да знаем, че понякога е по - удачно и да си замълчим. Аз мисля, че ти сбърка с мнението си, което се случва на всеки. Не е добре обаче да се нападаме и да сеем дрязги без реални поводи. Затова този път аз не си замълчах и не спестих мнението и критиката си към теб. Хич не е добре в мястото, където сме обединени от хобито си, да се изнервяме по подобен начин, но сигурно е нормално и това да случва понякога.
Целта е да си споделяме знание и интересни истории от нашата област - кой каквото знае. Продължаваме!

Януари 17, 2015, 19:22:28
Отговор #27

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Аз по-назад бях писал,че размених няколко писма от любопитство с инициаторката на анкетата...

На мен лично ще ми е интересно да видя резултата от това проучване, просто от любопитство. Дидо, ако още държиш контакт с колежката, може да я поканиш да сподели, ако желае, а и ако има и други любопитни.

Януари 17, 2015, 19:28:33
Отговор #28

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3691
 :D
Точно това щях да пиша и аз .... интересно ще е да видим резултатите ;D
retrobs.com

Януари 17, 2015, 23:13:12
Отговор #29

Неактивен ГеоргиПр.

  • Публикации: 32
Добър вечер колеги !
Попълних анкетата. Желая успех на колежката!
Все пак съм с малко особено мнение относно анкетата. Въпросите са така зададени , че предполагат известна праволинейност в отговорите. Черно или бяло. А в живота обикновено преобладава сивото. Качеството на продуктите и имиджа на една марка не са константа във времето. Аз съм доволен от определен модел.  Новия модел не е добър , и не го искам. Това означава ли че не съм лоялен към марката? От въпросите останах с впечатлението , че се предполага че всички продукти на дадена марка са на едно и също ниво . А това естествено не е така.
Междо другото , анкетата на колежката се оказа интересен феномен. Разбуни духовете във всички форуми , включително и тук. Някъде темата беше заключена , а на други места потребителите получиха предупреждения от модераторите.