Автор Тема: Chevrolet Camaro 1978  (Прочетена 10772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 02, 2015, 20:16:30
Прочетена 10772 пъти

Неактивен chkrdop

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Здравейте! От доста време чакам повод да се регистрирам тук и такъв най-сетне се появи. За колата разбрах съвсем случайно преди няколко месеца от баща ми - бяхме седнали на маса, случайно той се сети, че познава еди кой си, който продава въпросното Камаро и не ми трябваше да мисля много, за да го взема. За момента съм изключително доволен, въпреки че оттук нататък ми предстои доста работа, за да го възстановя в първоначалния му вид. Пускам темата не само, за да се похваля, но и за да задавам купищата си въпроси - какво и къде мога да намеря, откъде да поръчам необходимите ми неща, кой може да ми направи това и това и т.н.  :D Тези дни имам доста работа, но започнах да си правя списък на нещата, с които да започна и съвсем скоро ще се захвана сериозно със задачата си. Ще се радвам както на позитивните ви коментари, така и на съвети, препоръки, впечатления и всичко, което би могло да ми бъде полезно в процеса на експлоатация (не е това точната дума  :D). Ето и малко снимки:














« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 12:04:23 от dido1903 »

Февруари 02, 2015, 20:31:29
Отговор #1

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Честито!
Аз си падам по американските "дебеланки" (джипове и пикапи) ама и твоята карамелена мацка хваща око! ;D
п.п. Много добър избор!
retrobs.com

Февруари 02, 2015, 20:39:55
Отговор #2

Неактивен MarioChalukov

  • Публикации: 61
Страхотно е Камарото , но не мога да ги разбера газаджийте , как не им дожаля да продупчат тази красива ламарина ,това не е лада за Бога ! Успех с проекта и много безаварийни километри :)
Не вярвайте на всичко, което четете в интернет.
                                                                      - Аристотел

Февруари 02, 2015, 20:53:54
Отговор #3

Неактивен chkrdop

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Да, това с газта е едно от най-дразнещите неща и като го закарам на бояджия ще го разкарам.

Февруари 02, 2015, 21:03:50
Отговор #4

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Разкажи като имаш повече време по-подробно за колата-мотор,скорости,
липсите какви са,кое е за оправяне,..Къде  ще се прави колата(откъде си?)
Едно голямо честито.Хубава е колата-на първо четене по снимките -много работа по салона,
джанти, на  калобраните и задните светлоотразители не им е там мястото,,
..Боята не си личи на какво дереже е по снимките но най-вероятно и там ще има работа..
Макар ,че не се вижда по снимките-някой от уплътненията със сигурност са за смяна-слабо място на колите от тези генераций,а и повечето стари американки,,
С ръждата как стой въпроса?...Мотора и скоростите,окачването как са?Писа ,че си механик и сам ще си ги правиш,но все пак,,
Абе,малко по малко ще си ги стегнеш нещата.Пиши повече инфо,и който знае-ще помага с каквото може,,
Поздрави
« Последна редакция: Февруари 02, 2015, 21:07:12 от esteo »

Февруари 02, 2015, 21:06:45
Отговор #5

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
жестоко е! разкажи малко повече за колата, ако и знаеш историята - на кого е била, откога е в Бг  и така нататък :)  и за колко го взе, ако не е тайна, и с кой мотор :) абе - всичко  O0

за идеи - то е ясно, че черно!:


Февруари 02, 2015, 21:08:49
Отговор #6

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Чудесен ахтомобил .
Браво.
JPS

По въпроса с накрайника за газ-та :
Не са виновни газаджиите - собственика трябва да посочи "дупката" , но в случая,наистина е на най-гадното място, в смисъл ,най-видното и разрушително за купето.

Февруари 02, 2015, 21:39:56
Отговор #7

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Много добра кола. Успех с нея и без аварийни километри.
0890192949 / 0887192949

Февруари 02, 2015, 22:07:44
Отговор #8

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Честито ,страхотно камаро и добра база ! Много соц има в тая кола бре  :D калобрани , светлоотразители , губери на седалките .Добре си махнал тоя калъф ужасния от волана... Изобщо в много грешна посока са тръгнали с него  :D Давай повече инфо и подробни снимки ,че да помагат запознатите колеги. Ще стане страхотно сигурен съм!

Февруари 02, 2015, 22:36:46
Отговор #9

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ааа скоро се замислих къде изчезна това камаро ......преди около 3-4 г. много исках да го купя но нямах толкова пари колата беше в перник и се продаваше за 10 000лв........след което си взех понтиака .....честито колега ......от къде си .....МАИ месец ще има сбирка на американските коли и то в софия .....ако не си я разчекнал дотогава ще се радваме да си покажеш колата .....и не трябва да те притесняват неща от рода на -не е лъскава -не е хубав салона и тем бодобни ......така или иначе ще се наблегне на по старите коли (дано:) ) и така от уста на уста и от телефон не телефон ще се постараем да съберем "старите бабички" .........имаш ли 4-те оригинални джанти?