Автор Тема: RIDE'N'ROLL - American heritage in Bulgaria-30.05.2015  (Прочетена 66713 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 12, 2015, 11:24:53
Отговор #40

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ами да заведение с голям паркинг е избора на Поляците. Все си мисля че идеалните места за такива сбирки не са в големите градове, а някъде близо до тях.
Кокич ти си ни надеждата за Хилтън :) Но нека другите да потвърдят че са ОК. Да не е да разпиташ и да занимаваш хората, а после варианта да бъде отхвърлен.
Идеите на bastard за сред природата също са ОК.
Аз се сещам за един ресторант, който повечето колеги от София предполагам го знаят - става въпрос за ресторант Рибката, който е по пътя за Самоков. Там има един сравнително голям паркинг за около 30 коли, а зад него има нещо като малка поляна до една рекичка. Поляната отзад не е много голяма и трудно ще събере повече от 20-тина коли. Там обаче освен да се съберем и да се наобядваме друго не виждам какво можем да направим. Драгове или майсторско шофиране - там няма място за такива неща.
Поздрави
Петър
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 11:28:54 от peter 1978 »

Февруари 12, 2015, 20:49:06
Отговор #41

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Аз за Хилтън съм ОК и силно за . Вярно там няма да можем да палим барбекюта, да разпъваме катуни, да правим някакви състезания и атракции за публиката, но пък Хилтън са били домакини на подобен род събития, визирам GUMBALL 3000 , вярно че се ползва и хотела по предназначение .
За " Рибката " - аз съм леко против . Първо паркинга им е малък, второто е, че там пък никой няма да разбере за нашата сбирка, а и малко хора биха се метнали на колите, за да дойдат и ни видят ( в този ред на мисли и за тях трябва да се предвидят едни десетина места на паркинга ) . По-скоро бих предложил на Витоша, пред някоя от хижите с по-голям паркинг ( не ми идва на акъла конкретен пример ) .
Иначе за ресторанта на конната база в Банкя - съм също за .
Поздрави :)

Февруари 12, 2015, 21:32:00
Отговор #42

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Този демократичен подход - хайде давайте предложения и ще изберем - трудно ще сработи. Пешо иска извън София, Иво на поляна, Кокича пред Хилтън, Сашо е готов навсякъде да иде, другите мълчат....

Февруари 12, 2015, 23:09:17
Отговор #43

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ами тези сме в движение ......предложения да дават софиянци те ги знаят постите къде са  :) ......аз се надявам за конната база -дано . .   ......а ако няма катуни ше изпушим по цигара и кои откъде е  :D ДЛЪЖЕН СЪМ ДА ПОДЧЕТРАЯ ЧЕ ТОВА НЕ Е СЪБИРАНЕ САМО НА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ ......МОЖЕ -ПИКАПИ.КАМИОНИ МОТОРИ КАТАФАЛКИ И РЕИС АКО ИМА И РЕС ДА ИДВА :D,няма ограничения

Февруари 13, 2015, 00:09:56
Отговор #44

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
В интерес на истината Боби е прав. Всеки като дава идеи и те са различни като концепция до никъде няма да я докараме.
Нека някой който може да ангажира и да запази нещо за мероприятието да действа и после да обяви.
Аз съм готов навсякъде да дойда само да можем да се организираме да се съберем и да се спрем на нещо конкретно.

Февруари 13, 2015, 19:35:45
Отговор #45

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Значи в неделя ще се изясни частично. Ще се провери конната база и ако всичко е ОК я заковаваме и съответно в понеделник избираме и датата и точка. Ако до тогава пък Кокича каже, че имаме някаква надежда за Хилтън ще го мислим.

Февруари 13, 2015, 23:01:46
Отговор #46

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Само да стане над нулата в София и паля ториното, и отивам при немеца да го питам да помага. Може да взема Карлито с олдса за респект. После, ако хилтън кажат че става, тона ми ще бъде императивен. Давам дата, място и час, пък който иска да идва, че тва демокрацията не е за нас :D

п.п.
Боби, ЧРД. Цял ден си мислех за теб, дано не те е сърбяло много :D

Февруари 13, 2015, 23:16:49
Отговор #47

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
така искам да изрекламирам мястото на което ми се иска да се получи мероприятието ето линкове
http://www.saloonbg.com/
https://www.facebook.com/Saloon.American.Pub
......изискванията са да има плац за около 30-40 или 50 коли.......а ако не е само плаца а поляната е равна и позволява да се паркира пак става нали ?......ако има други изисквания казваите сега че в понеделник отивам на оглед O0

Февруари 15, 2015, 21:19:57
Отговор #48

Неактивен Ivich

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
За по-добра визуализация, това е предложеното от Иво място до Банкя с паркинга и асфалтовите му алеи.


Февруари 15, 2015, 21:34:05
Отговор #49

Неактивен lavazen

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Плаца на Арена Младост 4 до Бизнес Парка - хем е в София, хем е на околовръстното, хем е хубав и голям плац ( там се проведе едно дрифт шоу преди 2-3 години...) отделно има заведения за всеки вкус в близост и не на последно място - човекопотока там е от така липсващата през последния четвърт век средна класа.....

А не че нещо, ама живея в Банкя и просто можеше да питате за конната база преди да си правите труда - там е хубаво с уговорката да е сухо - валнало ли е малко предния ден, молете се да има достатъчно нафта в трактора им, че да стигне да извади всички ни от тресавището.
« Последна редакция: Февруари 15, 2015, 21:36:32 от lavazen »