Автор Тема: RIDE'N'ROLL - American heritage in Bulgaria-30.05.2015  (Прочетена 66663 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 06, 2015, 18:48:45
Отговор #10

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Аз също бих помогнал за ретро сбирка с каквото мога. Принципно мястото е много важно. София е хубава локация, но ако правим нещо по-сериозно - закъснели сме във времето. Ако е по-малък град - по-лесно ще се организират нещата, но пък посещаемостта ще е доста малка, съответно потенциалните рекламодатели също ще се дръпнат. Пловдив - там се опитахме да направим една сбирка, нямам идея защо ръководството на града се държа по най-ужасния начин с нас и ни натири на гребната база в едно кьоше . Иначе за мен не е проблем местото, защото съм с една кола . Дайте да броим - в София - аз се наемам да говоря с Мишо на Делта хил и да го изтормозя да си извади всички или поне голямата част от ретро колите си. Другите хора с повечко коли са братята от Богоров - които може би биха склонили и те да изкарат поне 2-3 от колите си. Има една група хорица, които си имат доста хубави стари американки,които си правят техни сбирки и на други не ходят. Контакта с тях има Кокича и може би ако тръгнем да правим нещо можем да ги поканим на предварителен разговор, да споделят и те представлява ли подобно нещо интерес за тях. Това са хората с повече от една кола, за които се сещам на първо четене. От Боби знам, че и в Пловдив има един човек със сериозна колекция от стари американки, които може би ако сме в Пловдив да се съгласи да ни ги покаже.
Така че наистина е добре да се направи една среща на по кафе или може би чай пред на времето на вънка и да си поговорим.

Февруари 06, 2015, 22:03:59
Отговор #11

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да не забравяме и Севастиян и турчина с ресторантите ......а и както вече казах и аз искам да докарам поне три мои коли (ако е по близка дестинацията )...... китаеца има 2 коли ....врачани име по близка дестинацията...... мисля да взема телефони от карабуров(автокласика) на чичаци с по-по ретро американки .....тутин ще искара хот-рода +ковета...ДЕСОТОТО+ПАКАРДА(БЕЛИЯ) ......лятото говорих с мони(чарджър) от бургас каза че ако се случи нещо подобно ще присъстват с оранжевото камаро и чарджъра с тях ще доиде и ванката клуб ХАРЛЕХ ДЕЙВИДСЪН също може да поканим, .....АКО ПРИСЪСТВАТ ДОРИ И ПОЛОВИНАТА ОТ КОЛИТЕ (и хората) КОИТО СПОМЕНАХМЕ ПАК ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ КАЧЕСТВЕНА СБИРКА ......до какви години или генерации ще се ограничим(изобщо ще се ограничаваме ли) /.......НО най важното остава мястото ......аз си го представям нещо от сорта на конна база или заведение с голяма ливада ..... може и БАНКЯ в краен случай паркинга на при бояна дето се правят ретро пазарите ......ясно е че първата сбирка ще е експериментална но с общи усилия ще си намерим гнезденце с времето .....така че горе главите и разгласявайте на фенове ............по нататък мога да съдействам за кюстендил и рилския манастир ако има интерес .....но мое мнени е да си намерим тардиционо място и там да са сбирките ТА ДОРИ И СЕДМИЧНИ И МЕСЕЧНИ ........а и не мисля че ни трябва странична публика или некви специални спонсорства .....всичко ще си доиде от самосебе си
« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 22:06:58 от 100%bastard »

Февруари 07, 2015, 13:21:13
Отговор #12

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Иво, като има повече яснотаза място, дата и т.н., дай знак - ще променя заглавието на темата ако искаш.

Февруари 07, 2015, 18:22:41
Отговор #13

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Цитат
до какви години или генерации ще се ограничим(изобщо ще се ограничаваме ли) /
Ако решите да включите трета генерация Ф-боди - бих се включил с удоволствие с Баба ти Спаска (ЕГН86...) :)

Февруари 08, 2015, 08:28:40
Отговор #14

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Оооо да спаска участва...третата генерация на понтиак камаро са задължителни за винтидж срещите като последните мохикани

Февруари 08, 2015, 12:50:53
Отговор #15

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Оооо да спаска участва...третата генерация на понтиак камаро са задължителни за винтидж срещите като последните мохикани
Супер! Чакам подробности и дата, та да знам за кога да сглобявам... :)) :)) :))

Февруари 09, 2015, 09:38:31
Отговор #16

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Датите е най-добре да са уикенда - 30-31.05 или 13-14.06. Тогава няма други ретро мероприятия, или поне не са обявени в официалния календар.
Говорихме с Боби и колегата bastard. Последният има желание и идеи за организацията на мероприятието. Съгласни сме да бъде по начина по който той предлага. Като първа сбирка тя няма да има много формалности и ще бъде около София.
Иво разкажи и сподели идеите си.
Аз в момента правя списък на американските автомобили, които са в движение и са произведени до 1985 г. с координати на собствениците им, които ще прозвъним. Това са някъде около 130 човека с около 150 коли. Ясно е че няма да дойдат всички, но определено мероприятието има потенциал. Колегата bastard обаче трябва първо да каже къде, кога ще бъде мероприятието и каква ще е програмата.
Поздрави

Февруари 09, 2015, 12:18:43
Отговор #17

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да пешо ще споделя идеята ми довечера (сега съм на работа) . :D ....също така ще искам мнения на хора които са заинтересовани (не само да дебнат отстрани ) защото всяка помощ (съвет) ще е от полза .......призовавам вуйчото-us fan да се включи тъй като познава не малко хора в софия които имат по 2-3 и повече атрактивни коли .......

Февруари 09, 2015, 13:35:20
Отговор #18

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Доколкото разбирам това събиране няма за цел да замести пролетната сбирка организирана всяка година от американския форум. Противното би било неколегиално. Според мен, за да се различава трябва да има собствено име и ограничение в годините, дали 1985 или 1990, нека организатова да реши. Добре би било да се каже дали ще е първото от поредица такива през годините и какъв ще е формата.
Иво, дебнещи от страни винаги ще има, както и недоволни. Това е най-малкия проблем, такива събития и събирания с времето намират своите привърженици , участници и приятели. Няма как да се угоди на всеки, и не това трябва да е целта.

Сашо, по повод това защо са ви прати на гребната база в Пловдив преди 2 години, ще ти обясня ако държиш да знаеш.

Февруари 09, 2015, 13:49:11
Отговор #19

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Доколкото разбирам това събиране няма за цел да замести пролетната сбирка организирана всяка година от американския форум. Противното би било неколегиално. Според мен, за да се различава трябва да има собствено име и ограничение в годините, дали 1985 или 1990, нека организатова да реши. Добре би било да се каже дали ще е първото от поредица такива през годините и какъв ще е формата.
Иво, дебнещи от страни винаги ще има, както и недоволни. Това е най-малкия проблем, такива събития и събирания с времето намират своите привърженици , участници и приятели. Няма как да се угоди на всеки, а не то трябва да е целта.

Сашо, по повод това защо са ви прати на гребната база в Пловдив преди 2 години, ще ти обясня ако държиш да знаеш.