Автор Тема: Ретро събор Русе - 25 април 2015 г.  (Прочетена 38258 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 28, 2015, 17:55:25
Отговор #120

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Мерцедеса на Бижуто е реплика ,произведен миналата година.Може би формата му е от 1932 г.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 29, 2015, 23:18:50
Отговор #121

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
.. и моделът му е Сусамцедес  :D


обаче колегата бенц познавач тънко излезе от момента, че не позна, че колата е реплика, и напуска снимки да ни покаже модела, нищо, че Роската му написа два пъти, че колата се различава с доста от истински 136...

и сарказмът е излишен, щото се изложи два пъти в тая тема, предвид тоновете писаници из темите....

как да е, който е прочел, е разбрал за какво иде реч..

Април 29, 2015, 23:50:39
Отговор #122

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
Аз съм доволен от това,което се случи в Русе!
Имаше коли,имаше и публика,имаше и доста силна румънска група.
В един момент навалицата ми дойде в повече,но това си е мой проблем...
Не разбирам що се прави на въпрос някакъв Мерц,какъв бил,автентичен ли,реплика ли,...ами какъвто и да е колата беше впечатляваща,ако и да е реплика,това значи ,че някой е хвърлил една камара лев да стане това....ами респект към такива хора!
Относно наградите->където има награди задължително има недоволни!Аз не мисля,че идеята на събитието е била да се раздават награди и да се мерят п_ш_и,така че ко ви пука?Ако трябва да се оценява как си трябва нещата стават доста по-сложни и 80% от колите изхвърчат от всякакви класации на 1-во четене.
Надявам се догодина мероприятието да се повтори и се надявам по този начин да се възпита масовата публика по темата "що е то ретро автомобил и има ли почва у нас"  ;) Не бъдете максималисти от 1-вия път....

п.п.След като около 116 пъти ми е задаван въпроса:"Туй нали е Манта"? на ретро парада в Русе разбрах,че имам Аскона  8))
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Април 30, 2015, 00:04:06
Отговор #123

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... След като около 116 пъти ми е задаван въпроса:"Туй нали е Манта"? на ретро парада в Русе разбрах,че имам Аскона

:D  Аa, яко... Както се казва: "You made my day"...
Добре, че не са те изкарали капака с ръбове... ;D

Април 30, 2015, 11:51:04
Отговор #124

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
има и огигинални части по него
Шаси и уреди табло, всичко друго е различно от оригинален бенц.

Април 30, 2015, 14:03:49
Отговор #125

Неактивен генерал

  • Публикации: 178
Нека има ретропаради. С опита идва и рутината. Да питам и аз - видях само един мотоциклет /нищо ретро нямаше по него освен двигателя на Аво/. Ще се канят ли мотоциклети /ретро/ или няма? Не става въпрос само за Русе.

Май 14, 2015, 19:36:38
Отговор #126

Активен fifo

  • Публикации: 1141
Ае все забравям да спомена и да попитам... По време на почетната обиколка из града спортна кола газеше асфалта покрай нас. Дали не беше случайно българския суперкар на инж. Росен Даскалов SIN и успя ли някой да го снима?
Нищо, че е класик форума, мисля че всички ще се радваме да видим една две снимки.
we all have wings, but some of us don't know why