Автор Тема: Ретро събор Русе - 25 април 2015 г.  (Прочетена 38330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 12, 2015, 23:54:56
Отговор #20

Неактивен xyligan_s_balkan

  • Публикации: 209
А ние с мотоциклетите какво, не заслужаваме внимание ли? :-D

Март 13, 2015, 00:12:49
Отговор #21

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
А ние с мотоциклетите какво, не заслужаваме внимание ли? :-D

Причините са организационни. Идеята на организаторите беше шоуто да е доста по - мащабно, на съвсем друго място, с шоу за велосипеди, мотоциклети и автомобили. За съжаление има доста ограничения и всичко, като за първи път, просто ще трябва да се случи, за да се отпочне една хубава традиция, която да се надгражда занапред. Първоначално парадът беше предвиден "За автомобили и мотоциклети", после за "Старинни превозни средства", но... Всички желаещи мотоциклетисти обаче ще могат да присъстват, разбира се.

Аз призовавам всички, които сериозно намерение за участие, да заявят такова, защото до голяма степен от броя на постъпилите заявки организаторите ще могат да привлекат спонсорите, които са заявили принципното си съгласие да подпомогнат цялата инициатива и съответно участниците

Март 13, 2015, 09:28:16
Отговор #22

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Нямаше да е лошо ако бяха приложили някаква бланка.
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Март 13, 2015, 18:56:29
Отговор #23

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Нямаше да е лошо ако бяха приложили някаква бланка.

Да, може би щеше да изглежда по - добре.
Но така пък желаещите да участват могат да напишат каквото решат, в свободна форма на имейла за заявка за участие: [email protected]

Например:
Име на участник:
Град:
Автомобил (марка / модел / година):


 ;)

Март 13, 2015, 21:50:16
Отговор #24

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
За съжаление с това ограничение до 1980 г. явно ще пропусна събитието.

Март 13, 2015, 22:13:56
Отговор #25

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
За съжаление с това ограничение до 1980 г. явно ще пропусна събитието.

Според мен има пропуск, защото с организаторите сме коментирали, че последният клас за т. нар. "ретро автомобили" е до 30 години преди настоящата, т. е. до 1985-та, а след това пък са т. нар. "янгтаймери".
Ще уточня и ще напиша какво е окончателното им решение.

Март 17, 2015, 17:34:11
Отговор #26

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Според мен има пропуск, защото с организаторите сме коментирали, че последният клас за т. нар. "ретро автомобили" е до 30 години преди настоящата, т. е. до 1985-та, а след това пък са т. нар. "янгтаймери".
Ще уточня и ще напиша какво е окончателното им решение.

Грешката е вярна, т. е. ще има клас - до 31.12.1985 г.
Относно т. нар. "Янгтаймери" - също няма да бъдат пренебрегнати, но за тях ще се изисква наистина да са в добър вид.

От името на организаторите предавам благодарност към всички, които до момента са заявили участие!!!
Молбата към всички, които имат желание и възможност да участват, но не са го заявили, е да го направят на имейл: [email protected] , в срок до 17 април 2015 г.
Това ще улесни многократно организационната работа.
За радост броят на заявките към настоящия момент вдъхва оптимизъм, че ще се получи приятно автомобилно събитие ;)

Март 17, 2015, 17:36:12
Отговор #27

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Успех с организацията ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 17, 2015, 18:17:29
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Успех и от мен! Далечко ми е меко казано, но ще се радвам ако потръгнат там нещата, дано и румънци да приемат поканата :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 17, 2015, 20:37:15
Отговор #29

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Много ми се идва, но още ми е рано да заявя участие. Дано всичко се подреди така, че да присъствам.
we all have wings, but some of us don't know why