Автор Тема: Коментари по Национална програма на ретро мероприятията в България - 2015 г.  (Прочетена 9511 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 03, 2015, 18:12:00
Отговор #30

Неактивен башан

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте колеги,кога ще има пролетен ретро базар

Февруари 03, 2015, 19:16:51
Отговор #31

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
На този въпрос надали някой отсега може да отговори - на въпросното предстоящо общо събрание предстои избор на ново ръководство на БАК Ретро, та то ще решава евентуално за пазара...
Роска, не е незаконно да го обявявам тук преди ДВ, просто не може да се проведе събранието преди да е обявена датата във вестника, а за такава публикация явно се чака дълго на опашка след по-важни за държавата ивенти :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 03, 2015, 20:00:16
Отговор #32

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Часът известен ли е или да се абонирам за държавен вестник? ;)
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 03, 2015, 20:22:35
Отговор #33

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
На мен не ми е известен, забравих да попитам... пък се надявах скоро да излезе официална покана на сайта им. Предполагам, както в предните години от 17.30 ще е началото.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 03, 2015, 20:25:54
Отговор #34

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Вече е обявено.
:)
Ето:
...........................................

Управителен съвет на сдружение с нестопанска цел „Български автомобилен клуб „Ретро“   София

брой: 7, от дата 27.1.2015 г. 
http://dv.parliament.bg/DVWeb/showMaterialDV.jsp?idMat=91433

1. – Управителният съвет на сдружение с нестопанска цел „Български автомобилен клуб „Ретро“, София, свиква общо събрание на сдружението, което ще се проведе на 6.03.2015 г. в 18 ч. в София, ул. Опълченска 66 – Национален политехнически музей, заседателна зала, при следния дневен ред: 1. доклад на управителния съвет за дейността на сдружението 2012 – 2014 г.; 2. избор на нов управителен съвет; 3. разни. При липса на кворум на основание чл. 27 ЗЮЛНЦ общото събрание ще се проведе на същата дата от 19 ч. при същия дневен ред и на същото място. Материалите за събранието се намират в офиса на сдружението: София, район „Витоша“, ул. Неделник 5.


Февруари 04, 2015, 18:37:44
Отговор #35

Неактивен USfan

  • Публикации: 10847
Ха-ха, сериозно ли бе, Митак... Сега да не излезе, че нарушаваш някой закон, като обявиш това важно събитие преди ДВ :))
Горното - в кръга на шегата (малко или много ::) ), а сега да питам - БАК с какъв статут е, че събранието му се обявява в ДВ?

Хах, Роска браво, много си наблудателен.
Абе тия от БАК ретро управителния са съвет са направо като Филм на Луи де Финес.  O:-)
Ползват Държавен вестник, а сайта им дето си е наличен все пак, никой от тях не го ползва.

И по тоя повод, бих апелирал по-активните членове на БАК Ретро от тук четящите, ако ходят въобще на събранието, да вземат да предложат нови лица, и да изберат някой нов управителен съвет.
То се вижда, че дейността на клуба е почти напулно нулева, и то липсата на водене на сайта е най-малкия проблем в случая.
Ами то да му се не види, тоя клуб даже си няма никъде дори и някое малко помещение, дето да се ползва за клубна дейност, нито месечно, нито целогодишно, нито даже временно.

Аз лично каквито и неща да съм имал свързани с БАК Ретро в посл. 2-3 години, все за тях съм ходил на гости при председателката в къщи там да ги договарям.
То не че е лошо да му гостуваме и да си разтегляме локуми с нейния съпруг и нашия колега Сашо Брадата, ама това ако е клубна дейност... :))

Февруари 05, 2015, 13:53:40
Отговор #36

Активен galaxie

  • Публикации: 1798
...
То се вижда, че дейността на клуба е почти напулно нулева, и то липсата на водене на сайта е най-малкия проблем в случая.
Ами то да му се не види, тоя клуб даже си няма никъде дори и някое малко помещение, дето да се ползва за клубна дейност, нито месечно, нито целогодишно, нито даже временно.

Аз лично каквито и неща да съм имал свързани с БАК Ретро в посл. 2-3 години, все за тях съм ходил на гости при председателката в къщи там да ги договарям.
То не че е лошо да му гостуваме и да си разтегляме локуми с нейния съпруг и нашия колега Сашо Брадата, ама това ако е клубна дейност... :))

В обявата пише че има офис сдружението - София, район „Витоша“, ул. Неделник 5.

Февруари 05, 2015, 14:05:43
Отговор #37

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Това е домът на Ваня и Сашо ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 05, 2015, 14:08:02
Отговор #38

Активен galaxie

  • Публикации: 1798
Ясно, Мите знаеш ли дали може гости да присъстват на събранието?

Февруари 05, 2015, 14:16:26
Отговор #39

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Защо не се чуете с Ваня? Мисля, че е отворено за представители на всички ретро клубове. Предполагам и за външни лица-симпатизанти ще е отворено, но ако не плащат членски внос нямат право на глас.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.