Автор Тема: Коментари по Национална програма на ретро мероприятията в България - 2015 г.  (Прочетена 9485 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 05, 2015, 15:58:34
Отговор #40

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Всички са добре дошли, даже винаги на събранията се събира и членският внос за годината, приемат се членове, изключват се такива .... Люси , като е време за промени , и искаш да има такива , предлагам ти да се кандидатираш за председател и да започваш....ние ще помагаме с каквото можем.....или пък нещеш...???
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 13, 2015, 22:30:09
Отговор #41

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Оправете дата на парада в Созопол, все още си седи 12.09.

Февруари 14, 2015, 15:30:46
Отговор #42

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
Всички са добре дошли, даже винаги на събранията се събира и членският внос за годината, приемат се членове, изключват се такива .... Люси , като е време за промени , и искаш да има такива , предлагам ти да се кандидатираш за председател и да започваш....ние ще помагаме с каквото можем.....или пък нещеш...????

Батка, ама ти не четеш детайлно!  :))
Писал съм, че от над 15 години вече не съм член на БАК-а!
Но така погледнато отстрани, последните години конкретната му дейност ми е все по-смехотворна. Или не е така, и че е много достойно тоя мастит клуб да организира един едничък Спасовден за отбиване на номера, и кво там беше, и да се пише там съорганизатор, на Ботевградския и вече липсващия парад в Банкя.
Е, какво ще кажеш, тая многообхватна дейност достатъчна ли е, и дали не заслужава промени, а не ирония?  ;)

Иначе в тоя аспект, според мен поне в района на София ти си единствения човек, който реално върши някаква организационна работа по отн. на ретродвижението, и то добре.
Та, айде да напправим един преврат с твоите ти хора вътре, и да те предложим теб за председател, или поне там за организационен секретар, или както го кажеш, ама с пълни права по дейността и по промени в клуба.
А аз ще се нагърбя да осигуря като външен сив кардинал, хахах, поне на двама бивши председатели на БАК.
И така, най-накрая,с  25 годишно закъснение, да направим перестройката.  ;D
Напълно съм сериозен, не се будалкам.
Ако си навит, дай ще ходим тия дни аз и ти да пием кафе последователно и с единия, и с другия експредседатели, и ще разклатиме малко тоя заседнал кораб.
Да бе, писна ми от бабички и от дядовци, тая дейност все пак млади и оправни хора трябва да я правят, и да носят и отговорността. ;D

Февруари 17, 2015, 10:30:44
Отговор #43

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Люси, вероятно не съм се изразил правилно...
За съжеление на този етап , нито аз нито някой от младежите около мен можем да се кандидатираме или да сменим Ваня.Ние като част от БАК Ретро и помагаме , плащаме си членския внос и се опитваме да раздвижим клуба,абсолютно доброволно и безвъзмездно.Имаме идей,имаме желание , но сме само няколко човека и ни липсва свободно време за да имаме повече време за клуба.Що се касае за ръководство , все още не сме си на масрафа за да сме в ръководното тяло, говоря финансово и времево,но пък за сметка с каквото можем знаеш.Ваня има позиций, има време има и желание да се занимава.Вальо Манджуков също си е на мястото ,Боби му помага.Аз лично не виждам кой може да замени този екип, но скоро има събрание , така , че всеки член може да си каже мнението и да си даде предложението.Незнам защо не си член на БАК Ретро, незнам също и за какво се делят и карат по между си някой хора, но ако искаш да видиш промяна , трябва да си част от нея и клуба.Така аз ги разбирам нещата. Поздрави ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 17, 2015, 10:58:36
Отговор #44

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Така е - за съжаление младите, енергични и способни организатори са твърде заети с бизнеса си. Ще видим на събранието какви кандидатури ще бъдат издигнати, познаваме се общо взето кой какво може и е направил. Ръководството трябва да е от хора не просто способни, а имащи желание и възможност да отделят необходимото време и усилия в тези тежки условия. Сегашното ръководство според мен се опитва да прави каквото е по силите му, но не е достатъчно... най-малкото има нужда от ъпдейти.
Предишното събрание го пропуснах по служебни причини, но сега на изборното ще се постарая на всяка цена да присъствам и призовавам всички останали членове към активност - както в политиката, не става да чакаме други да решават вместо нас, а после да им търсим кусурите.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.