Анонси > За форума Classiccar-bg.com

ЕМБЛЕМА на форума - тема за ПОРЪЧКИ

(1/6) > >>

Speeder:
Скъпи приятели,

за мен е огромно удоволствие да Ви съобщя, че емблемите на форума са окончателно завършени и готови за продажба.

Много време ни отне да стигнем до края, но Жоро Христов положи големи усилия и се надяваме резултатът да Ви хареса.

Емблемите са изработени с внимание към детайла и желание за безкомпромисно качество.
В тях са вложени десетки часове ръчен труд частично подпомогнат от високите технологии, с които разполагаме в 21 век.

Тъй като вярвам, че тук са се събрали много хора с вкус към красотата изисканата опаковка е един комплимент към Вас.

Цена: 40 лева/брой

За поръчки: О884 915 631 - Димитър или ми изпратете лично съобщение.
(изпращам с Еконт за сметка на купувача. Възможно е лично получаване в района на кв. Младост 4 - София)

Speeder:
Първите емблеми пътуват към заявилите ги.

Очаквам да споделите впечатления.

1300:
Страхотна изработка!С нетърпение очаквам да сглобя колата и да и отредя място на решетката. :)

stingray:
Няма да е лошо ако човекът в който са емблемите ги поразнесе тук там по ретросбирки и паради, аз бих си купил с удоволствие. Драснете какви са и размерите на емблемката, за да знаем къде може да ги монтираме :)

136:
Изглеждат много добре.Поздравления.В някой награден фонд ще се предлагат ли като насърчаване на ретро ентосясти :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия