Автор Тема: Сигнали за кражби и обири  (Прочетена 16806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 23, 2015, 22:51:36
Отговор #20

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Добре, ядосвам се. То, не е добре, де. Няма да се учудя, ако наглостта вдигне и 7 метров Линкълн, нищо, че е само с 2 врати. В бункер трябва да се гарират тези автомобили и т`ва е. Сакън, човек да не си накичи колата. Не знаят ли, знаят- желязото взимат.

Колега Т.Живков - намеквам :

На мен ако ми изчезне нещо - 99% знам кой го е взел !

После - въпрос на време е да го хвана.

За това ги пиша по-горе тези "тЕзи".

Март 23, 2015, 23:10:41
Отговор #21

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 395
1 път си беше сериозно,пералня,6 бр гуми,2 кашона части за Форда..
Сега пак липсват гуми,крикове и още доста неща.
Заключва се,има пазач но... неделя отивам на битака,пуснах и жалба в полицията !
FORD - Found On Road Dead

Март 23, 2015, 23:32:04
Отговор #22

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Заключва се,има пазач но ...

Пазач или охрана ? Мн. е важно !

...неделя отивам на битака

Вземи си 2-3 приятелчета - стабилни /ако видиш частите / ,да "респектирате" со кротце ,со благо и со мало кьотек.Иначе кво - ще ги видиш и ще им кажеш да ти ги върнат ли ?

пуснах и жалба в полицията !

Така трябва - всичко по законен ред !

Март 24, 2015, 00:37:23
Отговор #23

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
колега аз обикалям редовно пазарите в пазарджик и асеновград,ще се огледам за тези неща,дано се намерят и дано не са ги взели бразилците за скрап,че от там май няма шанс.

Март 24, 2015, 02:22:27
Отговор #24

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Доста гости следят форума. Само в момента цитирам: 57 Гости, 25 Потребители.
Май трябва да се ограничат темите и форумите видни за гости. Забелязвам снимков материал из чужди форуми изваден от тук.
Какво според вас не трябва да се вижда от нерегистрирани потребители? Пишете ни за да обсъдим нещата.

Март 24, 2015, 10:29:29
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Според мен това няма да реши проблема - ако някои влиза тук с недобри намерения като гост, дори да се въведат подобни ограничеия, колко му е да се регистрира, за да ги избегне? Според мен, който държи на сигурността, по-добре да не излага тук подробности около комплектовка, местонахождение и др... подробности за проектите си. Лично аз предпочитам такъв подход, па ако щете съдете ме морално...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 24, 2015, 10:31:56
Отговор #26

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Не трябва да се виждат снимките и дори да се регистрираш пак трябва да имаш определен брой постове и одобрение от администратор за да можеш да ги виждаш. Така е в един английски форум в който пиша. Просто не е нужно всеки да ги гледа и като напишеш в Гугъл Форд Таунус примерно , да ти излизат снимките от форума.

Март 24, 2015, 10:46:15
Отговор #27

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Аз пак ще попитам, колко хора са станали жертва на обир тук? И то, целенасочен обир, на ретро части или автомобил! Нашите сънародници с тропически загар, разреден зъбен статус и мастилени татуировки, които са обичайните заподозрени за изчезващите флексове, отверки и компоти, едвали посещават тук, дори и като гости  ;)

Нека да не се въвличаме в някакви странни сценарии, да не създаваме психоза. И да погледнем истината в очите: няма кой да краде точно нашите автомобили! Кой ще е този идиот, да се опитва да открадне, пренесе, скрие, препродаде нещо, което е незабележимо като розов слон и лесно за продажба като хладилник в Антарктида? Странни автомобили, които всеки ще забележи, а за продаване са жив кошмар, при това и не струват кой знае колко? И това, при условие, че на улиците има стотици хиляди обикновени коли, които са идеален и лесен обект на кражба... Е, ако някой от нас има Ферари от 1956 година, може и да има опасения. Ама надали.

Март 24, 2015, 10:58:13
Отговор #28

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
Не трябва да се виждат снимките и дори да се регистрираш пак трябва да имаш определен брой постове и одобрение от администратор за да можеш да ги виждаш. Така е в един английски форум в който пиша. Просто не е нужно всеки да ги гледа и като напишеш в Гугъл Форд Таунус примерно , да ти излизат снимките от форума.
Колега това с броя постове не е много коректно,аз например повече чета и разглеждам, от колкото поствам,това прави ли ме измамник и крадец?И на истина не може да знаеш кой и с, каква цел ти разглежда постовете,за това и не поствам информация, която би могла да послужи на хора със съмнителни намерения.Всеки  сам може да прецени,как да се пази от разбойници и апаши

Март 24, 2015, 12:15:10
Отговор #29

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 395
Само казвам,ако някой попадне на нещо подобно да свирка,така или иначе съм ги отписал..
FORD - Found On Road Dead